fbpx

Від холоду лопають капіляри на обличчі

Головна Сторінка » Від холоду лопають капіляри на обличчі

 Взимку слід по-іншому доглядати за шкірою. Інакше та червоніє і лущиться, говорить Христина Кочет, 36 років, столичний дерматолог. А ще багато людей мають холодову алергію. Надворі в них тріскається шкіра, іноді аж до крові. Прояви посилюються через перепад температур і вологості. В приміщенні сухо й спекотно, а на вулиці холодно.

Іноді в холод на обличчі проявляються судинні зірочки. Таке ж буває після випитого червоного вина або відвідання сауни. Так організм може відреагувати й на перевантаження у спортзалі чи різкий перепад температур.

 Треба звертати на це увагу. Бо в кого капіляри тонкі можуть лопнути, продовжує Кочет. Вони не витримують перепаду. Хоча судини ми можемо склеїти лазером, але ефект тримається близько року. Тим більше не слід протирати обличчя кубиками льоду. Від цього руйнування капілярів тільки пришвидшується.

Взимку всім потрібно користуватися кремом. Якщо шкіра нормального або сухого типу із бджолиним воском. Наносити його одразу після ранкового вмивання. Проте такий нашкодить жирній шкірі стане більше вугрів.

 Вмиватися треба двічі на день. Навіть якщо не користувалися вдень косметикою змити піт і шкірне сало, яке виділилося.

Можна користуватися гелем чи пінкою. Остання більше підходить для сухої й чутливої шкіри. Також протирають обличчя міцелярною водою, але потім змивають.