Від слів до діла: заблокували YouTube-канал ексведучої NewsOne

Головна Сторінка » Від слів до діла: заблокували YouTube-канал ексведучої NewsOne

В Україні заблокували YouTube-канал колишньої ведучої телеканалу NewsOne Діани Панченко, пов’язаного з екснардепом Віктором Медведчуком.

YouTube-канал “ПАНЧЕНКО” заблокували за запитом Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони. Про це ЦПД повідомив у середу.

Канал просував наративи російської пропаганди, повідомляють.

“Засновницею та автором каналу є Діана Панченко, ексведуча підсанкційного телеканалу NewsOne, пов’язаного зі звинувачуваним у державній зраді Віктором Медведчуком”, – повідомив ЦПД.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мураєв втік, а його колишній телеведучий “крутить” на ютубі роспропаганду – відео

Після початку повномасштабного російського вторгнення Панченко виїхала на територію РФ, де знімала матеріали для свого YouTube-каналу в інтересах ворога, розповів Центр протидії дезінформації.

“Рішенням РНБО стосовно Діани Панченко запроваджено персональні санкції. СБУ повідомила їй про підозру в державній зраді та у виправдовуванні збройної агресії РФ”, – нагадують.

“Центр продовжує працювати над блокуванням інших YouTube-проєктів, які поширюють пропаганду ворога”, – сказали.

Раніше Центр протидії дезінформації повідомляв, що колишні ведучі підсанкційного телеканалу “Наш” Назар Діордіца (Макс Назаров) і Ярослава Маслова заснували YouTube-канал “Да, это так”.

YouTube-канали, пов’язані з підсанкційними телеканалами “Наш”, “112 Україна” і NewsOne, заблокують, сказав керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.

Торік у липні Служба безпеки України повідомила про підозру колишньому нардепу Євгенію Мураєву у державній зраді. Мураєв використовував підконтрольний йому телеканал “Наш” для масового поширення кремлівських наративів в інформаційному просторі України, повідомила СБУ.