fbpx

“Від того ще більше слухав музику” ‒ Монатик розповів особисту історію

Головна Сторінка » “Від того ще більше слухав музику” ‒ Монатик розповів особисту історію

Співак Дмитро Монатик поділився особистими спогадами.

Артист розповів, що у його бабусі і дідуся по маминій лінії були порушення слуху. І тема перекладу жестовою мовою для нього дуже близька. Про це музикант розповів у програмі “Тихий вечір”.

“Мої бабуся та дідусь були глухими. Я весь час спостерігав за ними, дивувався їх внутрішньому світу. І від того ще більше слухав музику. Слухав за трьох, виходить. Я б дуже хотів, щоб люди розуміли хоча б текст і ритміку, якщо вони не можуть почути пісню”, ‒ сказав Дмитро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ відповіло на три запитання про електронні рецепти

Музикант розповів, що познайомився із дівчиною з Маріуполя, яка займається сурдоперекладом пісень.

“Приблизно на третій місяць повномасштабної війни я познайомився з дівчиною на ім’я Уляна, Уляна Шумило. Вона з Маріуполя, займається сурдоперекладом пісень і робить це дуже красиво й артистично. Ми зідзвонились через відеозв’язок, коли її батьки ще перебували в Маріуполі, а їй вже вдалося виїхати. Там така важка історія. Ми всі проходимо такі історії. І такі люди, вони дуже надихають”, ‒ сказав співак.

Дмитро Монатик ‒ співак, танцюрист, автор пісень, саундпродюсер і композитор. Був учасником шоу “X-Фактор”, “Танцюють всі”, суддею танцювального шоу “Танці з зірками” і тренером вокальних шоу “Голос. Діти” і “Голос країни”.

У 2019 році президент Володимир Зеленський присвоїв співаку звання народного артиста України.

Generated by Feedzy