fbpx

“Віддам усе, що ми нажили” – Павлік уперше втрутився в конфлікт теперішньої і колишньої дружин

Головна Сторінка » “Віддам усе, що ми нажили” – Павлік уперше втрутився в конфлікт теперішньої і колишньої дружин

Артист Віктор Павлік прокоментував скандальну ситуацію, яку створили теперішня й колишня дружини – Катерина Реп’яхова і Лариса Созаєва. Співак уперше за довгий час вирішив втрутитися в конфлікт жінок.

25 листопада Реп’яхова, яка в червні цьогоріч народила Павліку сина, опублікувала допис в Instagram. Вона заявила, що її рекламодавців атакують боти. Концертна директорка артиста підозрює, що до цього причетна екскохана співака – танцівниця Созаєва.

“Мене хочуть знищити. Мене, мою блогерську діяльність, працю, репутацію і всі мої вкладення в десятки тисяч доларів”, – написала Реп’яхова.

Як зазначила дружина співака, у неї “немає ворогів і недоброзичливців”.

“За винятком однієї людини, яка не може пробачити мені мої успіхи й відкрито бажає моїй сім’ї все життя дити на орендованих квартирах. Але не впіймали – не злодій”, – зауважила блогерка.

Годину по тому колишня артиста відповіла “нешановній” Реп’яховій і виклала відео на в мережі. Зокрема Созаєва нагадала колишній суперниці, що та відбила в неї чоловіка, “який не хотів іти з родини”. Запевнила, що ця “нахабна тварюка” Реп’яхова переслідує її, ревнує чоловіка й не дозволяє йому спілкуватися з ексдружиною. А їй і “діла немає до якихось там ботів”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Лора Созаева (@lora.sozaeva)

Павлік вирішив не промовчувати цього разу. Артист опублікував допис, у якому зазначив, що не любить “усі ці сварки”.

“Поважаю колишню дружину. Підтримував її завжди. А іноді навіть проти волі моєї теперішньої дружини. Але вкотре бачити образливі слова від колишньої в бік дружини я не маю сил”, – написав він.

Чоловік зауважив, що їхні із Созаєвою “дороги розійшлися”.

“Я пішов. І я хотів цього. Не шкодую ні про що. Катя мені подарувала друге життя. Я тобі, Лора, віддам усе, що ми нажили. Мені нічого не треба. Головне, будь щасливою”, – додав Павлік.

Український співак Віктор Павлік виганяє колишню дружину, танцівницю Ларису Созаєву із квартири. Жінка стверджувала, що сильно схудла, оскільки її виселяють.

Реп’яхова розповіла власну версію скандалу. За її словами, вони з Віктором завжди допомагали Ларисі фінансово.

Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова побралися торік у травні. Зустрічалися з 2015-го. Жінка була концертною директоркою артиста.

На той час він був одружений із танцівницею Ларисою Созаєвою. Розлучився з нею 2016 року. У шлюбі прожили 25 років. Мали сина Павла. Він помер 7 серпня 2020-го від раку кісток. У Віктора Павліка залишилися старші діти від двох попередніх шлюбів: донька Христина й син Олександр. Співак має трьох онуків.

15 червня 2021 року Павлік став батьком учетверте.