fbpx

Відеодомофон – безліч функцій для поліпшення безпеки

Головна Сторінка » Відеодомофон – безліч функцій для поліпшення безпеки

Домофон з відеокамерою призначений для контролю за вхідною групою. Ціна пристрою залежить від його функціональних особливостей і якості дисплея. Домофони з відеоспостереженням не тільки знімають все, що відбувається перед вхідними дверима, але і використовуються для двосторонніх переговорів, дистанційного відкриття замків.

Відеодомофон передає зображення, яке можна зберегти і переглядати з архіву. При наявності датчика руху запис може включатися після його спрацьовування. Інфрачервоне підсвічування, яке не видно людському оку, але допомагає отримати чітке зображення в умовах поганої освітленості.

Домофон з відеоспостереженням особливості

Перед тим, як купити відеодомофон, слід визначитися з його різновидом. Для виготовлення використовуються різні технології. Сучасні пристрої бувають:

Аналоговими. Найчастіше застосовуються для організації безпеки в багатоквартирних будинках. Для з’єднання всіх компонентів використовуються багатожильні кабелі. Кожен абонент підключається до загального блоку. Одного комутатора досить для підключення вісімдесяти абонентів.

Цифровими. Відрізняються простотою монтажу і управлінням. При цьому пристрої мають великий функціонал. Пристрої стійкі до збоїв в системі, через одну поломку центральний контролер не виходить з ладу. Управління – сенсорне, за необхідності можна підключити детектор руху.

IP. Пристрої в процесі роботи користуються протоколом IP / SIP. Завдяки підключенню до інтернету з’явилася можливість перегляду відео та відкривання замків через мобільний додаток.

Пристрої бувають дротяними і бездротовими. Моделі випускаються як з трубкою, так і без неї.

Домофон і відеоспостереження – якісні пристрої в інтернет-магазині ПТБ

Перш ніж вибрати відеодомофон і купити його, потрібно уточнити його технічні параметри. Вибір залежить від наступних критеріїв:

якості звуку і зображення;
вирішення внутрішнього блоку;
типу трубки;
наявності датчика руху;
кількості каналів.

Слід вибирати продукцію відомих виробників, вони гарантують високу якість.

Щоб придбати якісний відеодомофон за вигідною ціною, досить відвідати інтернет-магазин ПТБ (Київ). У каталозі представлені моделі від кращих виробників. Товар відпускається зі складу, також організовується доставка по країні.