fbpx

Відключень світла в Україні більше не буде: але є нюанс

Головна Сторінка » Відключень світла в Україні більше не буде: але є нюанс

Віялових відключень світла в Україні більше не буде, за умови, якщо росіяни не зашкодять більше жодному об’єкту української енергетики.

Станом на зараз енергосистема працює в бездефіцитному режимі. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Укренерго зробили обнадійливу заяву щодо ситуації з електрикою

“Вже третій тиждень забезпечуємо виробництво електроенергії в повному обсязі відповідно до споживання. Ми маємо відповідні резерви, і плануємо й надалі так підтримувати нашу енергосистему, щоб люди не відчували обмеження постачання”, заявив міністр.

За словами Галущенка, це не скасовує можливість локальних відключень з метою проведення планових ремонтів на енергомережах.

З 10 жовтня 2022 року російська армія завдавала систематичних ударів по об’єктах української енергетики, прагнучи спричинити блекаут і спровокувати гуманітарну катастрофу в умовах зими.

Після кількох хвиль масованих ракетних ударів в Україні будло пошкоджено всі ТЕС і ГЕС країни. Це спричинило дефіцит електрогенерації і призвело до вимушених віялових відключень світла.

Завдяки нарощуванню української ППО та вжиттю певних заходів щодо зміцнення та відновлення енергетики, в останні тижні ситуація в українській енергосистемі помітно покращилася.

За даними Укренерго, масових відключень світла не було вже два тижні.

Generated by Feedzy