fbpx

Зеленський планує надіслати до Вашингтона “список побажань”: що в ньому

Головна Сторінка » Зеленський планує надіслати до Вашингтона “список побажань”: що в ньому

Президент України Володимир Зеленський планує надіслати до Вашингтона список озброєнь, які, на його думку, необхідні для прискорення кінця війни з Росією.

Глава держави вже повідомив про це представників США. Про це пише СNN.

За інформацією видання, Зеленський, який зустрівся з головою комітету Палати представників у закордонних справах Майклом Макколом і чотирма іншими членами Республіканської партії Палати представників, сказав групі, що планує надіслати їм список озброєнь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські пілоти тренуватимуться на F-16 президент

У цьому списку, зокрема, винищувачі F-16, які, на думку президента України, необхідні для прискорення кінця війни з Росією.

“Існує широка двопартійна підтримка між США, нашими партнерами в НАТО та європейськими союзниками щодо підтримки України проти російської агресії. У нас була дуже продуктивна зустріч із президентом Зеленським. Ми говорили насамперед про те, які його потреби, коли йдеться про перемогу у цій війні. І він надав цій делегації перелік зброї, яка потрібна Україні для перемоги”, сказав Маккол.

Президент Сполучених штатів Джо Байден заявив, що “поки що” виключає можливість відправки новітніх американських винищувачів F-16 Україні.

Неможливо точно знати, чого потребуватиме українська оборона в майбутньому, сказав Байден в інтерв’ю ABC News.

Зараз “немає жодних підстав, на яких, на думку наших військових, можна було б обґрунтувати необхідність надання F-16”, заявив Байден.

Generated by Feedzy