Відштовхнете удачу: що не можна дарувати в рік Зеленого Дракона

Головна Сторінка » Відштовхнете удачу: що не можна дарувати в рік Зеленого Дракона

Наступний 2024 рік рік Зеленого Дерев’яного Дракона.

Астрологи кажуть, цей рік буде легшим, ніж попередні роки, попри загрозливий вигляд цієї міфічної істоти.

Новорічні свята цей час, коли ми чекаємо на дива та даруємо подарунки близьким. Щоб задобрити Дракона і не відштовхнути удачу важливо знати, що краще не дарувати близьким в цей рік.

Що не можна дарувати на Новий 2024 рік

Дракони непрості міфічні істоти, яких на відміну від знаків китайського астрологічного календаря не існує в реальній природі люблять скарби, розкіш та багатство. Тому постарайтеся не дарувати речі, зроблені своїми руками — handmade подарунки. Це може розсердити символ року.

Відмовтесь від таких банальних подарунків як предмети гігієни шампуні, мило, а також від подарунків з різким запахом, наприклад, від духів. Міфічній істоті це точно не сподобається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли відзначати День народження 29 лютого

Не даруйте подарунки, які мають будь-яке відношення до вогню, навіть зображення його. Вогняна стихія належить тільки Драконові, і він не потерпить, якщо хтось буде на неї зазіхати.

В Китаї вважають, що в рік Дракона не можна дарувати будь-який годинник наручний, настінний, настільний. Вважається, що такий подарунок може наблизити смерть в рік Дракона.

Вважається, що символу року подобаються яскраві кольори, тому постарайтеся не дарувати подарунки в темних відтінках, особливо це стосується чорного кольору.

Що краще подарувати

Найкращими подарунками в рік Зеленого дракона вважаються подарунки з дерева це не лише меблі, але і прикраси, наприклад.

Сподобаються Зеленому Дракону також різноманітні предмети розкоші. Але якщо їх не має, позитивно Дракон сприйме такі подарунки як кімнатні рослини, посуд, книги, предмети для кухні, особливо, якщо вони зеленого кольору.

2024-й рік буде високосним і його покровителем за східним календарем стане Дерев’яний Дракон.

У високосний рік днів більшає. Земля рухається навколо Сонця близько 365 днів 5 годин 49 хвилин, завдяки чому з’являється десь шість зайвих годин. У календарі можемо спостерігати це як додатковий день 29 лютого.

Дерев’яний Дракон завітає до нас із добробутом й успіхом. Покровитель наступного року також символізує енергію та владу. 2024 надасть безліч можливостей зробити світ кращим. Головне не зіткнутися із самолюбством.