fbpx

Військові об’єкти у Криму нанесли на інтерактивну карту

Головна Сторінка » Військові об’єкти у Криму нанесли на інтерактивну карту

Українські журналісти нарахували 223 військові об’єкти в окупованому Росією Криму.

Частина з них законсервована, пише проєкт “Радіо Свобода” “Крим.Реалії”.

Серед виявлених об’єктів аеродроми з інфраструктурою, пункти та місця базування кораблів, суден і катерів. Також доки, арсенали, склади з озброєнням, продукти та паливно-мастильні матеріали.

До цього переліку також входять військові містечка та військові частини, казарми, штаби та пункти управління. А ще парки військової техніки та місця чергування російських засобів ППО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник Буданова про деокупацію Криму: це не буде просто, вони захищатимуться до кінця

Не оминули увагою також полігони та навчальні центри,деякі підприємства військово-промислового комплексу.

Журналісти зазначили, що деякі з цих військових баз колишні українські військові частини. Але є об’єкти, які Росія створювала “з нуля” після вторгнення на півострів 2014 року.

“Абсолютна більшість цих об’єктів розташовані у густонаселених містах, дуже близько до житлових будинків, шкіл і лікарень. Цим вони створюють потенційну загрозу цивільним навколо себе. І ми хочемо, щоб кримчани знали, що розташовано поблизу, були проінформовані та мали можливість убезпечити себе та своїх близьких”, пояснили у виданні.

Виявленні об’єкти можна побачити на інтерактивній карті. На ній розміщенні всі ці дані з точними координатами й фото.

2 квітня секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов оприлюднив 12 кроків деокупації Криму, які розробляються із залученням широкого кола фахівців та експертів.

План включає, зокрема, негайний виїзд з півострова громадян РФ, обговорення проєкту пам’ятника “русский военный корабль идёт нах*й”, а також перейменування Севастополя, ймовірно, на Ахтіар.

Generated by Feedzy