Військовослужбовець назвав пріоритетну ціль для ЗСУ під час контрнаступу

Головна Сторінка » Військовослужбовець назвав пріоритетну ціль для ЗСУ під час контрнаступу

Для успішного контрнаступу ЗСУ пріоритетне завдання знищення російських засобів радіо-електронної боротьби.

Ефективне використання РЕБ росіянами створює проблеми для просування ЗСУ. Про це заявив військослужбовець ЗСУ, політолог Кирило Сазонов в ефірі “Апострофу”.

За його словами, в російській армії, попри існуючі недоліки, приділяють увагу засобам РЕБ, яка у них на досить високому рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ відкидають окупантів на Куп’янському напрямку, вони несуть великі втрати

В свою чергу ефективне використання РЕБ росіянами створює проблеми для просування ЗСУ, оскільки це втрата дронів та радіоперехоплення.

“Саме тому в артилерії, і у наших диверсійних груп з мого підрозділу “Грім” це пріоритет на ціль. Ти можеш йти виконувати будь яке завдання, але якщо ти бачиш РЕБ, то все відміняється. Або ти його повинен знищити, або дати моментально координати арті, щоб вони відпрацювали по РЕБ, це пріоритетне завдання”, зазначив Сазонов.

Збройні сили України ведуть контрнаступ одразу на кількох напрямках фронту. Поступово просуваються на Мелітопольскому та Бердянському напрямках.

Росіяни тим часом намагаються перехопити ініціативу на лінії Сватове-Кремінна.

Ситуація в Харківській та Луганській областях лишається складною, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Бої на Донбасі тривають.