Українці з більшою охотою готові вступати у конкретні бригади, ніж проходити через Територіальні центри комплектації.
Для набору військових до лав Збройних сил України ставку треба робити не на мобілізацію, а на рекрутинг, адже він працює, заявив військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов в ефірі телеканалу “Київ24”.
“Мені здається, все ж ставку маємо робити не на мобілізацію, а на добровольців. На рекрутів, щоб люди йшли до бригади. Я бачу, як це відпрацювали хлопці з “Азову”, з 3-ї штурмової, з “Кракена” в ГУР”, – сказав він.
Сазонов підкреслив важливість того, щоб люди мали можливість обирати місце служби відповідно до їхніх вподобань, навичок та здібностей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розгляд закону про мобілізацію може затягнутися – депутат
Українці хочуть йти у конкретну бригаду, в яку вони вірять, знають, як вона працює, і на зрозумілу посаду, зазначив він.
“Бо гарний дронщик – це не обов’язково гарний піхотинець. І гарний технік, гарний водій танка – це теж треба брати саме на цю специфіку. У цьому напрямку зараз Міноборони і Генштаб працюють. Мені здається, досвід дуже вдалий. Я знаю багатьох людей, які не хочуть іти до ТЦК, але хочуть іти в конкретні бригади добровільно”, – пояснив військовий.
35% чоловіків серед тих, хто не має броні і не служить, готові мобілізуватися до Збройних сил України, йдеться в результатах соціологічного опитування, яке провела агенція Info Sapiens.
Основний мотив мобілізуватися до ЗСУ – захист України і своїх рідних і помста.
Третина чоловіків кажуть, що їх втомило повсякденне життя і, вочевидь, вони не проти змінити його на армійське. А от доходи не відіграють важливої ролі.