Офіс генерального прокурора відрив кримінальне провадження щодо віроломного вбивства шести осіб та заподіяння тяжких травм дитині в результаті здійсненого агресором обстрілу 26 лютого на Київщині.
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Встановлено, що 26 лютого 2022 року збройними силами РФ здійснено масовані артилерійські обстріли населених пунктів Київської області. Крім того встановлено, що ворожою артилерією в смт. Бородянка Бучанського району знищено житловий будинок у якому перебувала родина оперуповноваженого місцевого управління поліції. Родина у кількості 6 осіб загинули на місці, його дитина 2020 року народження, перебуває у тяжкому стані. У результаті потужних обстрілів країни-агресора зазнали руйнувань житлові та господарські будинки, об’єкти інфраструктури населених пунктів Київщини”, – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина дозволила постачати зброю її виробництва Україні
Прокурори Київської обласної прокуратури продовжують вживати всі можливі заходи щодо належного документування воєнних злочинів військовослужбовців РФ та їх воєначальників для забезпечення невідворотності покарання для кожного, хто причетний до них, додали в Офісі генпрокурора.
Захоплення Києва залишається головною військовою метою Російської Федерації, повідомило Міністерство оборони Великої Британії. Британці поділилися оновленою розвідувальною інформацією щодо російської агресії в Україні. Ворог тимчасово сповільнив наступ через гострі логістичні труднощі і сильний український опір.