fbpx

Влаштовували перевірки чистоти

Головна Сторінка » Влаштовували перевірки чистоти

Валентина Попова, 35 років, бухгалтер:

 Протягом двох років орендувала однокімнатну квартиру в приватному триповерховому будинку в Броварах поблизу Києва. На кожному поверсі по п’ять квартир. Житло можна було зняти й на даху будинку. У підвалі в оренду здавали кімнати з кухнею, душем і туалетом на коридорі. Перевагою стала ціна. За однокімнатку платила 35004000 гривень. Там був свіжий ремонт, нові меблі, пралка, холодильник, плита. Територія огороджена. Доступ виключно для мешканців, сусіди не заважали. Найбільший недолік розташування житла, відсутність інфраструктури. До центру треба їхати 15 хвилин на громадському транспорті. Ще 40 хвилин добиралася до Києва. У квартирі хоч і нові меблі, але найдешевші. Якщо щось псувалося, ремонтували за власні гроші. Господарі влаштовували щоквартальні перевірки чистоти житла.

Ілона Лук’яненко, 20 років, адміністратор магазину:

 Із подругою через знайомих знайшли кімнату в трикімнатній квартирі на Академмістечку в Києві. Коштувала 2500 гривень на місяць, плюс комуналка 300. Одразу не сподобалося, що наша кімната не замикалася. Хазяйка попередила раз на місяць приїздитиме 70-річний вітчим. Залишить речі й піде. Нас це влаштувало, заселилися. Змирилися, що до роботи понад годину добиратися. Адже платили не багато. Згодом виявилося, що холодильник не працює, з гарячою водою проблеми, тарганів повно. Потім приїхав вітчим хазяйки з якимись жінками. Залишалися ночувати в квартирі. Ми витримали менше двох місяців і з’їхали. Зараз орендую з хлопцем смартквартиру в новому житловому комплексі. Є коридорчик, ванна з туалетом, кімната з’єднана з кухнею. Платимо 8300 на місяць, на комунальні послуги йде 1000 гривень. Квартиру обрали спонтанно, головний критерій близько до роботи. Подобається, що є пожежна сигналізація, охорона в будинку. Незручність нема балкона. Випрані речі треба вішати на сушку, вона займає багато місця.

Сергій Косенко, 32 роки, водій таксі:

 До війни жив у Луганську. Перебрався до столиці з батьками. Змінили кілька квартир. Не подобається, що часто обманюють. Власник однієї постійно наголошував, що вся техніка в помешканні нова. Маємо її берегти. Першим зламався бойлер. Майстер сказав, що техніка вживана. Тільки виглядає новою. Та сама історія з холодильником виявилася. Вирішили з’їхати. Господар довго не хотів повертати залогову суму. На іншій квартирі наче й ремонт зроблений. Але використовували найдешевші матеріали, меблі. Жити можна. Та довго воно не прослужить. Ще й з сусідами не повезло. Їм не подобалося, що ставив машину під вікном. Сміття на неї постійно кидали. Шукаю тільки нове житло, з ремонтом. Хоч і дорожче, але там комфортно жити. Бо у старих квартирах власники часто лишають купу майна. Просять нічого не викидати. А де має зберігати свої речі квартирант нікого не хвилює.