Влаштували цирк: чому Україна перемогла Фарерські острови

Головна Сторінка » Влаштували цирк: чому Україна перемогла Фарерські острови

У матчі четвертого туру відбору до молодіжного Євро збірна України перемогла Фарерські острови – 1:0.

Що потрібно знати про гру в Запоріжжі.

Ротань хотів реабілітуватися за розгром від Франції. Наставник українців виставив атакувальний склад. Одночасно знайшовши на полі провідним гравцям команди Олександру Назаренку та Михайлу Мудрику.

Повна перевага України. Команда Ротаня мала повну ігрову та територіальну перевагу. Гості більше розраховували на стандарти та довгі передачі.

Сильна гра Мудрика. Півзахисник “Шахтаря” був лідером команди. Багато брав на себе ініціативу та загострював завдяки індивідуальній майстерності.

Захисник гостей Эдмундссон став головним антигероєм матчу

Допоміг автогол. Захисник гостей Эдмундссон зрізав м’яч у власні ворота під час кутового.

Влаштували цирк. Наприкінці першого тайму Эдмундссон до автогола записав на свій рахунок зароблений пенальті. Гравці “Шахтаря” Бондаренко та Судаков невдало розіграли пенальті.

Підвела реалізація. Українці достатньо мали моментів, щоб розгромити суперника. Особливо невдахою став форвард Богдан В’юник.

Нервова кінцівка. Склизький рахунок перетворив останні 15 хвилин на нервову кінцівку.

Закономірна перемога України. Команда Ротаня була сильніше за суперника, але через зверхність та погану реалізацію здобула тільки мінімальну перемогу.

Після перемоги молодіжна збірна України стала лідером групи. Без урахування матчу Франція – Сербія.

12 листопада українська “молодіжка” зіграє в гостях проти Північної Македонії, а за чотири дні буде приймати Сербію.