Внесено зміни у порядок вручення повісток

Головна Сторінка » Внесено зміни у порядок вручення повісток

18 травня змінюється також порядок вручення і отримання військовозобов’язаними повісток.

Якщо військовозобов’язаний не знаходиться за адресою, яка вказана у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, і фізично не отримав повістку, вона все одно буде вважатися врученою, йдеться на сайті Кабміну.

Підтвердженням того, що військовозобов’язаний отримав повістку, буде:

– якщо повістку вручили особисто, то військовозобов’язаний має підтвердити це підписом. Також передбачається відеозапис вручення повістки, у тому числі відеозапис доведення акта відмови від отримання повістки, а також відеозапис відмови резервіста або військовозобов’язаного у спілкуванні з особою, уповноваженою вручати повістки;

– якщо повістку надіслали поштою, і чоловік фізично відсутній за адресою, вказаній у ТЦК, у поштовому повідомленні буде повідомлено про те, що він був оповіщений військкоматом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес хочуть зобов’язати вручати повістки

Повістка вважається врученою:

– у день отримання такого поштового відправлення особою, що підтверджується інформацією та/або документами від поштового оператора;

– у день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати поштове відправлення чи день проставлення відмітки про відсутність особи за адресою місця проживання особи.

Перевірки, зокрема, на вулицях, продовжаться. Можуть це робити зараз і представники ТЦК та СП, і поліцейські.

Представники можуть перевіряти документи, можуть і роздати повістку. Із собою треба мати військово-обліковий документ, розповіли в Міноборони.