Внутрішні конфлікти в РФ будуть тільки зростати – ГУР

Головна Сторінка » Внутрішні конфлікти в РФ будуть тільки зростати – ГУР

Масштаб внутрішніх конфліктів у Росії буде лише збільшуватися.

Всі її боєздатні сили зосереджені в Україні, а в самій РФ “безлад, хаос, анархія і безвладдя”, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону, повідомляє Gazeta.ua.

“Збільшується географія діяльності повстанців, збільшується кількість учасників цих акцій, і зрештою ми повинні розглядати не лише окремо взяті події на Бєлгородщині, але в цілому так звана Російська Федерація сьогодні – це неспроможна держава, всередині якої величезна кількість конфліктів”, заявив Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юсов назвав чинники, які можуть призвести до заколоту у Росії

Він наголосив, що події торкнуться і столичного регіону.

Кремль наразі не перекидає з України війська, а намагається обмежитись внутрішніми ресурсами ЗС РФ.

“Є інформація про підготовку таких заходів. Але той факт, що вони вже задіюють власні Збройні Сили, в тому числі армійську авіацію, артилерію це вже факт доведений, і відповідно далі приховувати, що нічого не відбувається, путінський режим уже просто не в змозі”, зазначив Юсов.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян “Російський добровольчий корпус” (РДК) та легіон “Свобода Росії”.

Щоб підсилити знижену боєздатність військ РФ, ворожі командири формують з новообраних резервістів в ключових формуваннях на передовій спеціалізовані ротні підрозділи “Шторм Z” для ведення бойових дій у містах.