Воєнна вишиванка та “гостинці” для ворогів: Гамлет Зіньківський показав новий стріт-арт у Харкові

Головна Сторінка » Воєнна вишиванка та “гостинці” для ворогів: Гамлет Зіньківський показав новий стріт-арт у Харкові

Знаний харківський художник, майстер стріт-арту Гамлет Зіньківський показав нові вуличні малюнки в Харкові. Представив три нові роботи, які втілив на воротах і захисних щитах.

Світлини стріт-арту художник додав у соцмережі. На тлі арт-об’єктів видно картини зруйнованих споруд.

Першою роботою, яку Гамлет Зіньківський створив у Харкові за час повномасштабної війни, стала вишиванка з орнаментом, що нагадує маскувальну сітку.

“Сезон відкрито, Харків, травень 2022”, – підписав митець.

Біля зображення – традиційний напис, який супроводжує всі твори художника. “Українська вишиванка зараз – це маскувальна сітка”, – підписав зображення.

Другим малюнком стало зображення паперового пакета з написом “Наша торба можливостей”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Містичні захисники та войовничі українки” – 70 творів цифрового мистецтва продадуть на благодійному аукціоні

Третім стало зображення пляшок з “коктейлем Молотова” і каністрою. Напис поряд із зображенням: “Пекельна гостинність”.

Підписники митця відзначили, що його малюнки “оживили” вулиці Харкова.

“Гамлет, так приємно бачити як до Харкова з вами вертається саме життя”, – пишуть у мережі.

Гамлет Зіньківський – український художник, відомий своїми стріт-арт роботами та ілюстраціями. Живе і працює переважно в Харкові, бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Спочатку Гамлет Зіньківський підписувався “Гам Лет (укр. Гам Років – Gazeta.ua)” що в трактуванні художника означало “шум часу”. Не асоціює своє ім’я з відомим персонажем Вільяма Шекспіра з однойменної трагедії “Гамлет”.Стріт-арт Гамлета відрізняється графічною манерою виконання і присутністю характерних авторських текстів. 2013 року разом з Жанною Кадировою і Миколою Рідним митець представляв Україну на 53-Венеціанському бієнале. Тоді Гамлет Зіньківський презентував два проєкти: “Наодинці з собою” і “Книга людей”. “Наодинці з собою” проєкт, присвячений Марку Аврелію і створений в період захоплення його творчістю. Складається з безлічі малюнків, зроблених кульковою ручкою і розкриває тему відносин людини з самою собою. “Книга людей” інсталяція з сотень портретів, виконаних в сірникових коробках. Ілюстрував книги Андрія Платонова, Райнгарда Кнодта, Сергія Жадана.