fbpx

Воює проти України з 2014-го – ДБР повідомило про підозру зраднику

Головна Сторінка » Воює проти України з 2014-го – ДБР повідомило про підозру зраднику

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру зраднику, який 2014 року перейшов на бік ворога й сьогодні воює проти України.

“ДБР повідомило про підозру в державній зраді колишньому командиру штурманської бойової частини корвета “Тернопіль” Станіславу Походощуку, який 2014-го перейшов на бік ворога. Після захоплення окупантами його частини в Севастополі й корвету “Тернопіль” офіцер зрадив присязі й перейшов на бік агресора”, повідомили в ДБР.

Нині він проходить військову службу в 36-й бригаді ракетних катерів балтійського флоту збройних сил Російської Федерації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство в Оленівці: експерт пояснив, що хотіла зробити Росія

“Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів і заочно повідомили зраднику про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років. Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону”, наголосили у відомстві.

На території тимчасово захоплених Запорізької та Херсонської областей 11 правоохоронців пішли на співпрацю з ворогом. Їм заочно повідомили про підозру в державній зраді. Восьмеро зі зрадників добровільно погодилися “співпрацювати” з Російською Федерацією в незаконно створеному загарбниками правоохоронному органі в Бердянську.