fbpx

Нова Зеландія наклала нові санкції на Росію – деталі

Головна Сторінка » Нова Зеландія наклала нові санкції на Росію – деталі

Додаткові санкції проти Росії застосувала Нова Зеландія.

Запровадили обмеження проти збройних сил і військово-промислового комплексу країни. Про це повідомляє пресслужба міністерства закордонних справ Нової Зеландії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На терор потрібно відповідати Зеленський подякував Великій Британії за нові санкції проти Росії

“Президент Володимир Путін і російські військові відповідальні за порушення суверенітету й територіальної цілісності України, що є грубим порушенням фундаментального міжнародного права”, сказала міністерка МЗС Нової Зеландії Наная Махута.

Санкції наклали проти збройних сил Росії, зокрема на матеріально-технічне забезпечення та оборонні підприємства.

Під санкції потрапили страхова компанія “Согаз” і “Российские железные дороги”.

Україна наполягає на наданні Російській Федерації статусу країни-спонсора тероризму. Це допоможе накласти на неї додаткові обмеження, що заблокують можливість співпрацювати з агресором, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Держави-спонсори тероризму список країн, які згідно з офіційною позицією Держдепу США надають підтримку актам міжнародного тероризму. Включення до списку спричиняє жорсткі економічні й політичні санкції США заборону на постачання зброї, контроль експорту товарів подвійного призначення, заборони на економічну допомогу, а також накладення різних фінансових та інших обмежень.

Якщо Держдеп також ухвалить резолюцію, то Росія стане п’ятою країною у списку спонсорів тероризму. На цей час у список внесені чотири держави: Куба, Північна Корея, Іран і Сирія.