fbpx

Втрати РФ в Україні побили історичний рекорд від 1945: цифра вражає

Головна Сторінка » Втрати РФ в Україні побили історичний рекорд від 1945: цифра вражає

За рік повномасштабного вторгнення РФ в Україну втрати країни-агресорки досягли безпрецендентних цифр.

Вони перевищили сумарні втрати у всіх збройних конфліктах, у яких брали участь радянська та російська армії від 1945 року. Про це йдеться у звіті американського Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS).

“У період від лютого 2022 року по лютий 2023 року Росія зазнала приблизно від 200 000 до 250 000 загальних втрат пораненими, убитими і зниклими безвісти протягом першого року війни. Ці оцінки втрат також включають регулярну російську армію, бойовиків ополчення та “вагнерівців”. Такі втрати є безпрецедентними для Росії після Другої світової війни”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка показала актуальну карту бойових дій в Україні

За оцінками аналітиків, кількість російських солдатів, убитих в Україні протягом першого року війни, ймовірно, була більшою, ніж загальна кількість російських солдатів, убитих у кожній війні, у якій Росія воювала від часів Другої світової війни разом узятих .

Кількість втрат армії РФ є в два-п’ять разів більшою, ніж кількість російських солдатів, убитих у Чечні за майже півтора десятиліття. Протягом першого року війни Росія щомісяця втрачала в Україні приблизно від 5000 до 5800 солдатів.

За інформацією Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати Росії на ранок 1 березня становлять понад 149 890 осіб.

За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 650 окупантів.

21 вересня 2022 року російське міноборони востаннє озвучувало свої втрати в Україні після початку повномасштабної війни. За словами голови відомства Сергія Шойгу, вони становлять майже 6 тис. військових.

Водночас Шойгу нафантазував, що Україна у війні втратила понад 100 тис. людей убитими й пораненими.

Generated by Feedzy