Втратили понад 75% складу: партизани пробралися на базу окупантів у Криму

Головна Сторінка » Втратили понад 75% складу: партизани пробралися на базу окупантів у Криму

Партизанський рух АТЕШ розвідав базу 126 окремої бригади берегової оборони в окупованому Перевальному Сімферопольського району.

Координати бази 44.8387260855, 34.329308845, йдеться у повідомленні.

Ця бригада на початку повномасштабної війни зазнала величезних втрат. Понад 75% бойового складу стали 200-ми чи 300-ми. Переукомплектовані підрозділи цієї бригади зараз воюють на Херсонському напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії виявили новий завод, на якому виготовляють ракети

“Попри безліч військових, нам вдалося розвідати територію навколо бази. Пропускні пункти, камери, патрулі, казарми та парки з технікою були уважно нами вивчені. Цю інформацію ми використовуємо для планування наступних операцій”, – йдеться у повідомленні.

Агент АТЕШ уже пів року служить у цій бригаді.

В Офісі президента заявляли, що в російських ракетах “Калібр” є щонайменше 40 комплектуючих, які виробляють в інших країнах. Тому санкції необхідно посилити, зокрема, проти тих, хто допомагає країні-терористу отримувати комплектуючі до озброєнь.

Іран, Білорусь та Північна Корея допомагають Росії вести війну проти України. Є велика ймовірність, що Росія отримає іранську надзвукову ракету, сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.