Вибори в США: Байден обігнав Трампа у шести ключових штатах

Головна Сторінка » Вибори в США: Байден обігнав Трампа у шести ключових штатах

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден випереджає республіканця Дональда Трампа в шести із семи ключових штатів.

Принаймні у двох із них розрив є значним, свідчать результати опитування Bloomberg.

“Це зрушення у бік Байдена сталося після п’яти місяців переваги Трампа у передвиборчій гонитві. Нещодавнє послання про становище країни згуртувало демократів і, схоже, пом’якшило побоювання з приводу віку Байдена”, – пише видання.

Зрушення стало значним у Вісконсині, де Байден випереджає Трампа на один пункт після чотирьох пунктів відставання у лютому. У Пенсільванії кандидати зрівнялися після того, як минулого місяця Трамп мав перевагу в шість пунктів. Вони також рівні в Мічигані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден вперше з серпня випередив Трампа – опитування

Ще занадто рано судити про те, чи є поліпшення результатів одноразовим ривком чи початком довгострокових змін у перегонах.

Водночас Байден продовжує відставати від передбачуваного кандидата від Республіканської партії в чотирьох найважливіших штатах.

Чинний президент США Джо Байден та експрезидент Дональд Трамп отримали достатню кількість делегатів, аби закріпити за собою номінацію від своїх партій на участь у виборах у листопаді.

Зокрема, Байден здобув необхідну кількість у 1 968 делегатів. Водночас Трамп отримав 1 215 голосів делегатів, необхідних для висунення його кандидатом у президенти від Республіканської партії.