fbpx

Вибухи в РФ: в Краснодарському краї спалахнула нафтобаза

Головна Сторінка » Вибухи в РФ: в Краснодарському краї спалахнула нафтобаза

У російському місті Туапсе Краснодарського краю у ніч проти 28 лютого сталася пожежа на нафтобазі Роснафти.

Місцеві жителі чули вибухи перед пожежею, а в мережі пишуть про “атаку українських безпілотників”, повідомляє “Медуза”.

“Пожежа на нафтобазі почалася близько 2:00. Місцеві жителі чули щонайменше два вибухи. Telegram-канали стверджують, що територію нафтобази атакували два невстановлені літальні апарати. Baza та Shot заявляють, що безпілотники були начинені вибухівкою та впали за 100 метрів від нафтосховища”, ідеться у повідомленні.

Водночас російські пропагандисти традиційно почали стверджувати саме про “українські” БПЛА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підірваний літак в Мачулищах мав вирішальне значення для РФ британська розвідка

Унаслідок пожежі пошкодження отримала бойлерна, а поряд із будівлею знайшли дві вирви глибиною 1,5 м. У деяких будинках поблизу вибило шибки.

В адміністрації міста стверджують, що пожежа сталася в “господарській будові” на території нафтобази. Там додали, що “приводів для занепокоєння” немає. Рятувальники повідомили, що їм вдалося “швидко загасити пожежу”, а вогонь “не зачепив нафтових резервуарів та й розливу нафтопродуктів не сталося”.

Цікавим є той факт, що за 30 м від місця вибухів розташована казарма з військовими міноборони РФ.

26 лютого стало відомо, що на військовому аеродромі “Мачулищі” в Білорусі вранці лунали вибухи. З’явилася також інформація про пошкоджений російський літак.

Представник ініціативи Bypol Олександр Азаров повідомив, що за цим стоять білоруські партизани. За його словами, учасники ймовірної диверсії в Мачулищах залишили Білорусь і зараз перебувають у безпеці.

Через добу після ймовірного інциденту на військовому аеродромі в селищі Мачулищі білоруські прикордонники значно посилили контроль виїзду з країни.

Російська та білоруська влади інцидент публічно не коментували.

Generated by Feedzy