fbpx

Використання пластикових пакетів зменшилось на 90%

Головна Сторінка » Використання пластикових пакетів зменшилось на 90%

Українці торік на 40-90% скоротили використання пластикових пакетів і збільшили споживання біорозкладних.

Встановленя мінімальні роздрібних цін на пластикові пакети за рік дало суттєвий результат. Про це повідомив перший заступник міністра економіки Денис Кудін.

“Рішення уряду, яким було встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети, за рік дало суттєвий результат ‒ українці скоротили придбання таких пакетів від 40% до 90% залежно від їх видів. І все частіше використовують біорозкладні, які не забруднюють навколишнє середовище”, ‒ сказали в Кабміні.

Зокрема, в деяких мережах супермаркетів продажі біорозкладних пакетів торік зросли у 13-15 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк дав прогноз щодо інфляції і назвав відсотки

Зменшення обсягів продажу пластикових пакетів відбулось в умовах зростання цін їх закупівлі. Що сприяло створенню необхідних економічних гарантій виробникам пластикових пакетів, заявили в уряді.

А також простимулювало цих виробників до модернізації виробничих і технологічних процесів і розвитку виробництва біорозкладних пластикових пакетів. Що в кінцевому результаті призвело до зростання їх продажу.

У 2021 році набув чинності закон про обмеження обігу пластикових пакетів.

Мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети зросли торік. Такі пакети почали коштувати щонайменше 2 грн. До цього у магазинах їх продавали менш як за 1 грн.

У грудні серед продуктів найбільше подорожчали яйця.

Generated by Feedzy