Виробник зброї BAE Systems відкриває представництво в Україні: у присутності Зеленського підписали угоди

Головна Сторінка » Виробник зброї BAE Systems відкриває представництво в Україні: у присутності Зеленського підписали угоди

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із представниками компанії BAE Systems зі штаб-квартирою в Лондоні, яка займається виробництвом зброї та працює в аерокосмічній сфері.

Український лідер подякував генеральному директору компанії Чарльзу Вудберну та команді BAE Systems за візит і рішення відкрити своє представництво в Україні. Про це повідомляє пресслужба президента.

“Ми високо цінуємо, коли приватні компанії в такий час відкривають свої офіси в нашій країні. Насамперед це дуже важливий сигнал підтримки нашого народу, українських громадян”, сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські пілоти переходять від теорії до практики Залужний про F-16

За його словами, озброєння виробництва BAE Systems, зокрема артилерійські системи L119 та M777, БМП CV90, вже активно використовують в Україні. Воно допомагає наближати перемогу в протистоянні з російським агресором та отримує надзвичайно схвальні відгуки українських військових.

Президент також наголосив, що Україна прагне бути співтворцем нової дієвої системи європейської та світової безпеки, що неможливо без потужного оборонно-промислового комплексу. Для його побудови наша держава хоче залучати провідні оборонні компанії з країн-союзників.

У присутності президента України та гендиректора BAE Systems було підписано угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь BAE Systems між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та BAE Systems.

Підписано також рамкову угоду про співпрацю щодо ремонту, запасних частин та виробництва нових легких гармат L119 між Міністерством оборони України та BAE Systems.

А наприкінці зустрічі Чарльз Вудберн подарував Зеленському пам’ятний сертифікат, присвячений відкриттю офісу BAE Systems Україна та початку співпраці компанії з нашою державою.

Стійкість українських захисників зараз все вирішує на полі бою. Перемогу України також забезпечує єдність народу. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський.

Він також опублікував нові фото бойової роботи українських воїнів.