Високі заробітки та спокусливі пропозиції – хто розбагатіє в останні дні зими

Головна Сторінка » Високі заробітки та спокусливі пропозиції – хто розбагатіє в останні дні зими

24-25 лютого все навколо відволікатиме від роботи. Ігноруйте соціальні мережі протягом дня. Тоді більше усього встигнете. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Ці вихідні подарують масу приємних вражень, – говорить астрологиня. – Відкривайте для себе щось нове. Це чудовий час, аби скуштувати нову страву чи коктейль, сходити на косметичні процедури чи масаж. Матимемо повню. Місяць максимально віддалений від Землі. Підвищується тривожність. Людям бракуватиме раціонального мислення. Проведіть ці дні з друзями й рідними. Займіться хатніми справами. Фізична робота дозволить зняти емоційне напруження. Відмовтеся від перегляду стрічки новин. Обмежте спілкування з неприємними людьми. Інтенсивні спортивні тренування замініть на тривалу прогулянку. Високі заробітки та спокусливі пропозиції чекають на Тельців, Скорпіонів, Левів і Терезів. Маєте усі шанси розбагатіти в останні дні зими”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Плануйте активний відпочинок на суботу. Особливо приємними будуть невеликі подорожі з друзями. Відкривайте для себе невідомі місця. Неділя потребуватиме спокійної атмосфери. Проведіть її із сім’єю.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гарно приймуться пересаджені вазони. Приберіть в оселі, здивуйте коханих особливою вечерею. Приділіть більше уваги догляду за тілом. Корисними будуть масаж, контрастний душ і плавання.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Будете надміру сентиментальними. На все реагуватимете зі сльозами на очах. Хотітиметься освідчуватися і приймати зізнання у коханні. Грошей у кишені стає більше. Але контролювати витрати ви зараз не в змозі. Тож не вирушайте без потреби на шопінг.

Рак (22 червня – 22 липня)

Відчуватимете, ніби кохані віддалилися від вас. Але вони навпаки дають вам більше свободи, як ви того вимагали ще кілька тижнів тому. Насолоджуйтеся чудовою погодою. Проведіть ці вихідні, як планували.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Перестаньте боротися за увагу коханих, і стосунки покращаться. Отримаєте заробіток, на який давно чекаєте. Витрати на потреби родини зростають.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Будете надміру сентиментальними. На все реагуватимете зі сльозами на очах. Хотітиметься освідчуватися і приймати зізнання у коханні. Грошей у кишені стає більше. Але контролювати витрати ви зараз не в змозі. Тож не вирушайте без потреби на шопінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хоч лопатою горни – які три знаки викупаються у грошах

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вдалий час для придбання комп’ютерів, смартфонів та інших гаджетів. Косметичні процедури дадуть бажаний результат. Слабким місцем в організмі будуть нирки. Залишайтеся тверезими.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Пам’ятайте про власні інтереси. Знайдіть час на відпочинок, перегляд фільму чи прочитання улюбленої книги.У суботу не варто змінювати колір волосся. Фарба не приховає сивину. Робота перукаря розчарує. Особливим буде вечір суботи. Листування із незнайомцем підніме настрій та заінтригує.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Марно намагаєтеся поміняти одні стосунки на інші. Скоро пошкодуєте, що попрощалися із партнером, який любив вас. Налягайте на вітаміни і більше відпочивайте.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Шукайте свою долю. Призначайте побачення. Зробіть щось особливе для рідних і коханих людей. Гарні дні для початку навчання. Розширюйте свої знання в обраній галузі.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Натхнення повернеться у ваше життя. Зумієте добре зробити те, що вам доручать. Покупку будматеріалів перенесіть на березень. Ціни впадуть. Стосунки з коханими зайшли у глухий кут. Дайте їм трохи часу, аби визнали власні помилки.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Невелика удача дозволить солідно покращити фінансові справи. Напруження у домі спаде. Обійміть коханих. Конфлікти треба не заморожувати, а вирішувати.

Астрологиня зробила фінансовий гороскоп на березень. Вона назвала знаки, до чиєї кишені гроші потечуть рікою.