Виявили водогін давньої цивілізації

Головна Сторінка » Виявили водогін давньої цивілізації

Давню систему водогону знайшли археологи в індійському місті Кіладі.

Вона була збудована 2600 років тому, пише Arkeonews.

Відкриття називають свідченням високого рівня розвитку тамільської цивілізації.

Труби були зроблені з теракоти. До системи також увійшли закриті канали, стоки і кілька невеликих резервуарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи виявили залишки поселення, якому більше 2 тис. років

Усього трубопровід складається з шести циліндричних конструкцій, кожна з яких має приблизно 36 см у довжину і 18 см у ширину.

“Цей трубопровід продовжується до сусідньої траншеї. Він міг використовуватися для транспортування води”, – сказали у Департаменті археології штату Тамілнад.

Аналіз артефактів вказує на те, що до VII століття до нашої ери тамільська громада перетворилася на багате промислове поселення, що значно випередило попередні оцінки епохи Сангама і походження тамільської писемності.

Учені встановили, що алкогольні бенкети допомогли індіанцям Уарі розширити свій вплив на території Перу. На це вказали археологічні знахідки.

Імперія Уарі виникла в 600 роках н. е. зі столицею в однойменному місті. Археологи знаходили в долині Аякучо кілька десятків поселень культури з кам’яними будинками, землеробськими терасами й зрошувальними системами. У VII-VIII ст. імперія почала розширюватися – швидко й без великих воєн захопила майже все гірське Перу.

Дослідження давньої пивоварні й посудин показали вченим, що влада використовувала алкогольні заходи для того, щоб домогтися лояльності й відданості провінційних еліт.