Вже очевидно: у Міненерго сказали, чи підніматимуть тарифи на світло

Головна Сторінка » Вже очевидно: у Міненерго сказали, чи підніматимуть тарифи на світло

Рішення про підвищення тарифів на електроенергію поки не ухвалене.

Однак те, що уряд вдасться до такого кроку, вже очевидно. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міненерго сказали, чи зростуть тарифи на світло

“Рішення щодо підвищення тарифів поки не прийнято, але, будемо відвертими, обговорення ведуться, ведуться розрахунки, тому що ми повинні бути свідомі того, що, починаючи з 22-го березня, росіяни масовано атакують і дуже прицільно наші енергетичні об’єкти, і на сьогодні вже втрачено понад 8 гігаватів і це величезний об’єм генеруючих потужностей”, – сказала Гринчук.

Вона також розповіла, що нині дуже важко втримувати стабільну роботу енергетичної системи України.

“А підготовка до наступного опалювального сезону – це ще один такий великий виклик. Очевидно, що незначне підвищення тарифу все-таки відбудеться. Просто зараз рішення ще не прийнято. Тривають дискусії, розрахунки, але скоріше за все це відбудеться”, – додала Гринчук.

Навіть якщо в Україні підніматимуть тарифи на електроенергію, вони не зростуть до ринкового рівня.

Водночас у парламенті шукають шляхи залучення коштів для відновлення української енергосистеми, пошкодженої російськими ударами. Про це розповів голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.