Wow-Service – зручний та надійний сервіс ремонту та обслуговування техніки

Головна Сторінка » Wow-Service – зручний та надійний сервіс ремонту та обслуговування техніки

Wow-Сервіс це комплекс послуг, який повною мірою відповідає запитам та потребам клієнтів. У декілька кліків користувач позбавляє себе проблеми з пошуком сервісу та ремонтом техніки. Всі етапи бере на себе Wow-Service без додаткових витрат для клієнта. Єдине, що потрібно, оформити підписку та звернення на сайті.

Wow-Service виконує все необхідне:

Відправляє майстра з відповідною кваліфікацією за вказаною користувачем адресою.

Спеціаліст проводить діагностику та встановлює причини несправності.

Сервіс замовляє оригінальні комплектуючі, необхідні для розв’язання проблеми.

Майстер виконує роботи по ремонту.

Клієнт отримує гарантію.

І всі ці послуги не потрібно оплачувати окремо. Одна з переваг та особливостей сервісу в тому, що він позбавляє від будь-яких незапланованих витрат. Ціна всіх етапів циклу ремонту покривається вартістю підписки (яка значно менша, ніж середній прайс на окремо взяті послуги в різних містах України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правило 30 хвилин: які чотири прилади треба вимикати, якщо не користуєтесь

Тож, клієнт обирає один із доступних на сайті тарифів. Далі заповнює анкету і оформлює звернення. Після цього оплачує обраний тариф. Наразі доступно два формати: щомісячний платіж або ж річний (з економією в 30%).

Wow-Сервіс ремонтує всі найпоширеніші види електронних пристроїв: від цифрової та офісної до великої та малої побутової техніки. Також у штаті є майстри, які спеціалізуються на медичному обладнанні, електротранспорті, садовій техніці. Досвід кожного з робітників у штаті понад 15 років. Це дозволяє розв’язувати проблеми будь-якої складності.

Для ремонту техніки сервіс використовує лише оригінальні комплектуючі. Також клієнти отримують гарантію в 3 місяці на всі ті роботи, які були виконані.

Отже, Wow-Сервіс це продуманий та зручний комплекс послуг, покликаний розв’язувати найрізноманітніші проблеми клієнтів із технікою. Замовнику не потрібно шукати, чекати, переплачувати. Адже всі необхідні етапи організовує сервіс. При цьому послуги доступні в зручному сучасному форматі класичної підписки. Жодних додаткових витрат лише планові платежі за обраним тарифом.

Дізнайтесь більше про тарифи та послуги, які в них включені, на сайті Wow-Service. Оформлюйте підписку та назавжди забудьте про будь-які складнощі, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням техніки.

Не всі власники смартфонів уважно ставляться до правильної експлуатації гаджетів, через що у них виникає низка проблем.

Особливо це стосується батареї, яка через неправильну зарядку швидше зношується. Зокрема, багатьох цікавить питання, чи можна заряджати телефон кілька разів на день і чи не будуть такі дії шкідливими для пристрою. У цьому детально розібралися експерти каналу Gear Patrol.