fbpx

Як Байден поставив “крапку на кар’єрному русі” Путіна ‒ у Зеленського cказали

Головна Сторінка » Як Байден поставив “крапку на кар’єрному русі” Путіна ‒ у Зеленського cказали

Візит президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена до Києва поставив “крапку на політичному кар’єрному русі” диктатора РФ Володимира Путіна.

Американський лідер демонстративно показав, що “сьогодні є він глобальний гравець, Зеленський глобальний гравець і немає більше Путіна”. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

За його словами, перебування Бадена в Україні зафіксувало кілька важливих сигналів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк зробив заяву про звільнення Криму

“Перше ‒ демократія виграє, а не програє. Демократія не може собі дозволити програти авторитаризму примітивного російського спрямування. Друге ‒ ми тут і ми з Києва не підемо. Київ ‒ це вільне місто вільних людей, місто свободи. Третє ‒ демократичний світ дасть все необхідне Україні, щоб вона виграла, а не програла”, ‒ наголосив наголосив Подоляк.

За його словами, після цього візиту, всі зрозуміли “ущербність і нікчемність російського світу”.

“Цей світ абсолютно дегенеративний, нічого не дає для сучасної цивілізації, не має жодного значення для цієї цивілізації”, ‒ додав Подоляк.

Президент США Джозеф Байден побував у Києві 20 лютого. Разом із президентом Володимиром Зеленським вшанував пам’ять загиблих захисників України біля стіни пам’яті біля Михайлівського собору.

Президенти України та США також поспілкувалися у форматі віч-на-віч та провели спільний брифінг.

Generated by Feedzy