Як батькам контролювати успішність дитини?

Головна Сторінка » Як батькам контролювати успішність дитини?

Отримання відмінних оцінок один з ключових аспектів успішного навчання дитини. Проте контроль над оцінками не завжди є простим завданням для батьків. Залучати, мотивувати та підтримувати дитину у навчанні може бути викликом, особливо в умовах сучасного освітнього середовища. Адже часто вчителі не встигають ставити всі оцінки у щоденник та і діти часто забувають той щоденник вдома.

Ось 5 порад для батьків, які прагнуть ефективно контролювати успішність своєї дитини:

Створіть сприятливу атмосферу для навчання вдома.

Забезпечте дитині комфортне робоче місце для виконання домашніх завдань. Надайте їй доступ до усіх необхідних матеріалів та ресурсів, щоб полегшити процес навчання.

Підтримуйте активну комунікацію з вчителями.

Спілкуйтеся з вчителями вашої дитини, будьте в курсі її академічного прогресу та звертайте увагу на будь-які можливі труднощі чи досягнення.

Не сваріть, а пояснюйте.

Розгляньте спільне створення плану дій для досягнення мети та мотивуйте дитину до його виконання. Розкажіть, для чого необхідно гарно вчитися у школі. Намагайтеся з розумінням ставитися до невдач у навчанні.

Створіть систему перевірки.

Домовтеся з дитиною про зручний метод перевірки оцінок. Ви можете щодня ввечері дивитися щоденник або раз на тиждень, щоб відстежувати успішність.

Розгляньте більш спеціалізовані та комфортні навчальні заклади.

Успішність дитини дуже часто залежить від умов, в яких дитина навчається. Вчителі, однокласники, методи викладання, система оцінювання все це впливає на мотивацію.

Якісний навчальний заклад, в якому дитина навчається, є одним з основних факторів, що впливають на успішність. Тому, якщо навчання у вашій школі стає некомфортним, слід звернути увагу на більш професійні та спеціалізовані школи.

Однією з найкращих в Україні є Онлайн-школа “Альтернатива”. Вона вже понад 7 років демонструє високий рівень професіоналізму та креативності. “Альтернатива” створює якісні студійні відеоуроки та яскраві альтернативні курси, які знімаються в незвичних локаціях у різних містах країни. Паралельно з цим “Альтернатива” створює додаткові курси, які є повністю безплатними для учнів школи.

Зручний та інформативний сайт школи дозволяє батькам постійно відстежувати успішність в онлайн-щоденнику, а для мотивації самої дитини школа передбачає унікальну систему досягнень за сумлінне навчання. Для кращої підготовки до контрольних робіт та ЗНО/HMT школяр завжди має доступ до матеріалів минулих уроків, крім цього на своїх додаткових курсах “Альтернатива” безплатно готує своїх учнів до випускних іспитів.

Вся комунікація з вчителем відбувається також на шкільному сайті. Отримати відповіді на свої запитання учень може або в особистому чаті, або під час онлайн-трансляцій, які школа проводить для закріплення вивченого матеріалу.

Тому, якщо навчання у Вашій школі не приносить Вам задоволення, слід звернути увагу на онлайн-школи, вони так само видають документи державного зразка і навчають відповідно до програм МОН України рівня стандарту.

Навчання це подорож, яка вимагає пильності, підтримки та розуміння. Батьки, які діють як партнери в навчальному процесі своїх дітей, можуть впливати на їхній успіх у школі.