Як і коли обрізати стрілки часнику: поради городникам

Головна Сторінка » Як і коли обрізати стрілки часнику: поради городникам

Зрізати стрілки у часнику на грядці не менш важливо, ніж правильно за ним доглядати.

Це тільки на перший погляд здається простою процедурою. Насправді ж, є кілька важливих правил, яких обов’язково слід дотримуватись при зрізанні стрілок. Про них нагадує Gazeta.ua.

Обрізати часникові стрілки рекомендують ножицями, садовим секатором або ножем. При цьому важливо пам’ятати, що видаляти стрілки потрібно на висоті 1 см від основи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на червень: що й коли робити на городі

Підрізати стрілки часнику краще у теплий сонячний ранок. У таку погоду зрізи підсохнуть. Це значно знизить ризик інфікування рослин та дасть можливість часнику швидко відновитися. Наступного дня часник потрібно полити та підживити. Досвідчені городники кажуть, що обрізати стрілки ввечері або відразу після поливу не рекомендується.

Свої особливості є в обрізки стрілок озимого часнику. Робити це потрібно, починаючи з другої половини червня. Але важливо орієнтуватися на зовнішній вигляд і дозрівання часнику. Тому городникам рекомендують звертати увагу на візуальні характеристики при визначенні термінів обрізки.

Пам’ятайте, що після видалення стрілок листя часнику слід зав’язувати через кілька тижнів. Цю процедуру роблять за 5-7 днів до збирання врожаю.

Із бур’янами на ділянці стикаються всі, хто вирощує городину. Якщо їх не позбутися, годі чекати на гарний урожай.

Адже бур’яни виснажують ґрунт, забирають з нього поживні речовини та просто “глушать” рослини. Знищити їх можна за допомогою різних хімічних засобів. Але є й низка народних способів, щоб позбутися бур’янів.