Як може змінитися телемарафон: Карандєєв розповів про нові запити

Головна Сторінка » Як може змінитися телемарафон: Карандєєв розповів про нові запити

Формат телемарафону “Єдині новини” можуть змінити.

До нього можуть додати нові канали, сказав виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, передає”Інтерфакс-Україна”.

“Марафон показав свою ефективність на початку повномасштабного вторгнення. Наразі ми можемо говорити про те, що слід удосконалити деякі процеси в інформаційній сфері, зокрема й марафон. Аналізуючи запит суспільства, ми бачимо напрями, які потребують модернізації”, – вказав він.

Телеглядачі хочуть отримувати більше оперативної інформації, новин та аналітики, вказав Карандєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Формат телемарафону можуть змінити

“Тобто хотілося б бачити більше матеріалів від воєнних кореспондентів. Більше інформації про рішення влади, які стосуються безпосередньо наших людей. Також, можливо, додати більше культурного продукту, додати більше документальних фільмів”, – зазначив в.о. міністра.

Тривають дискусії про зміни телемарафону.

“Я впевнений, що цей щоденний аналіз дасть змогу надалі справді розглянути питання щодо або додавання нових каналів, або змін формату”, – підсумував він.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук раніше сказав, що телемарафону не вистачає глибоких дискусій із важливих питань і реальних історій про ситуацію на фронті. Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин вважає, що ефективність телемарафону сьогодні під питанням.

Українці менше довіряють телемарафону “Єдині новини”.

Між травнем 2022 року і жовтнем 2023 року частка тих, хто довіряє, знизилася з 69% до 48%, свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

У грудні 2023 року довіра до телемарафону знизилася до 43%.