Як обрати маску для сну: будете висиплятися і позбудетесь мішків під очима

Головна Сторінка » Як обрати маску для сну: будете висиплятися і позбудетесь мішків під очима

З настанням весни світловий день почав збільшуватися. Світає вже о 5 ранку.

Це велика проблема для багатьох людей, у яких спостерігається порушення сну.

Тому вони намагаються всіляко відгородитися від перших променів сонця. Наприклад, деякі купують штори блекаут, які не пропускають світло, а інші купують маски для сну. Такі вироби відмінно підійдуть для людей, які не люблять засовувати штори на ніч або не мають можливості їх купити.

Маска дає змогу значною мірою поліпшити якість сну. Завдяки їй людина швидше засинає, бо маска захищає очі від будь-якого зайвого світла

Темрява допомагає тілу та мозку розслабитися і налаштуватися на довгий сон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому треба спати вісім годин: науковці пояснили, як цей час впливає на мозок

Також маска дає змогу заснути в незвичній обстановці: поїзді, літаку, машині. Таким чином, ці вироби сприяють здоровому сну, завдяки чому у людини виробляється більше мелатоніну – гормону, що відповідає за нормалізацію циркадного ритму організму.

Які є види масок

На ринку можна знайти різні види масок для сну. Є навіть вироби із заспокійливою музикою, яка сприяє розслабленню і швидкому засинанню, а також маски зі світлотерапією, в яких миготливі вогники забезпечують релакс.

Існують також аксесуари з масажним механізмом. Вони здійснюють масаж навколо очей, тим самим покращуючи кровообіг, зменшуючи синці та мішки під очима.

Повноцінний сон є ключовим фактором для запобігання депресії. Такі висновки зробили науковці Університетського коледжу Лондона.

Їхні дослідження показало, що регулярний сон менше п’яти годин на добу може підвищити ризик депресії.

Неповноцінний сон є ознакою поганого психічного здоров’я.