Як оформити дровітню на дачі: 20 стильних ідей

Головна Сторінка » Як оформити дровітню на дачі: 20 стильних ідей

Дровітня – необхідна річ для тих, хто мешкає у будинку, або має дачу, яку треба опалювати.

Зберігати дрова потрібно в критому, вентильованому приміщенні, щоб вони залишалися сухими. Це забезпечить порядок і акуратний вигляд на ділянці. Побудувати дровітню можна скориставшись послугами будівельників, або ж зекономити й змайструвати самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стильна перебудова: показали варіанти осучаснення хати

Якщо ваш дім з пічкою або каміном, доцільно побудувати дров’яник поряд з будинком. Бажано врахувати в’їзд для транспорту, який доставить і вивантажить дрова.

Не варто забувати про креслення. Завдяки йому можна детального уявити споруду її розміри та підготувати необхідні інструменти та матеріали.

Робити всю споруду з металу немає сенсу. Народні умільці використовують метал для навісу, настилу або коли потрібно зашити одну зі стінок. Зазвичай дровітню встановлюють на дерев’яних опорах з металевим козирком.

В Індонезії звели дивовижний будинок площею 325 кв. м. Навколо оточений райським садом. Будинок структурований на три секції. В одній розташований паркінг, головний вхід, вітальня з телевізором та кімната для гостей. В іншій – їдальня, кухня, пральня та спальні.