fbpx

Як підготуватися до лазерної епіляції обличчя

Головна Сторінка » Як підготуватися до лазерної епіляції обличчя

Волосся на обличчі у жінок виглядає не естетично і створює безліч проблем. Для боротьби із нею використовуються різні апаратні методи. Але найкращим і ефективним способом сьогодні вважається лазерна епіляція обличчя. Її головна перевага полягає в тому, що вона не тільки дозволяє позбутися небажаних волосків, але й запобігає їх повторній появі.
Процедура є безпечною і не викликає негативних наслідків за умови дотримання певних правил. Тому важливо знати, як підготуватися до лазерної епіляції обличчя, щоб отримати відмінний результат. Але давайте розберемо все по порядку разом із лікарями EpiLaser.com.ua.

Особливості

Існують різні види лазерних апаратів для видалення волосся, що відрізняються типом впливу на коріння та глибиною проникнення вузькоспрямованого променя. Найсучаснішим пристроєм на сьогоднішній день вважається гібридний тріо-кластерний апарат 3D.
Така технологія відрізняється від звичайної епіляції тим, що об’єднала одночасно три лазери:
Александритовий (довжина хвилі 754 нм) поглинає меланін, дозволяє усунути тонкі та світлі волоски, які розташовуються на шкірній поверхні та у чутливих зонах;
Діодний (810 нм) хвиля глибоко проникає в епідерміс і руйнує темне волосся;
Неодимовий (1065 нм) промінь має безпечну дію на корені при засмаглій шкірі.
Така з’єднання допомогло спростити підготовку до процедури та збільшити коефіцієнт корисної дії. А вбудоване охолодження маніпули дозволило проводити сеанс абсолютно безболісно та комфортно.
Робити епіляцію обличчя можна: на верхній губі, підборідді, щоках та лобі. Також використовують для обробки міжбрівного простору та шиї.

Підготовка до лазерної епіляції

Це досить легко і не викликає складнощів. Слід дотримуватись списку рекомендацій:
За 2-3 тижні до епіляції необхідно припинити використання депіляції з пошкодженням волосяного стержня воском, цукром, пінцетом, епілятором. Натомість рекомендується скористатися бритвенним станком, ножицями або депіляційним кремом.
За 2 тижні виключити прийом антибіотиків тетрациклінової групи та антибактеріальних препаратів, що належать до фторхінолонів. Ці речовини мають властивість накопичуватись у шкірних тканинах, та при нагріванні під впливом лазера можуть призвести до раптових небажаних наслідків: появи подразнень, гіперпігментації та зниження ефективності впливу.
За 5 днів до відвідин косметологічного центру відмовтеся від засобів для засмаги, засмаги під прямим сонячним світлом або в солярії. Якщо перебування під сонцем не уникнути, тоді потрібно користуватися спеціальними засобами з гарним захистом (SPF-50 і вище). Тому що це може спричинити виникнення опіків.
За 1 день не використовувати спиртовмісні лосьйони, тоніки та іншу косметику: вони роблять обличчя сухим, а сама епіляція може стати болісною. Не можна вживати алкогольних напоїв.
За 10-30 годин до візиту в салон необхідно прибрати волосся, щоб їх довжина не досягала 1,5 мм. Адже якщо вони будуть довшими, то знизиться результативність.
Перед епіляцією не наносити на обличчя креми, декоративну косметику, тощо. Вмиватися слід чистою водою без мила, гелів та пінки.
Для досягнення бажаного ефекту важливо дотримуватись графіка відвідування салону, вказаного косметологом.
Як бачите, підготуватися до лазерної епіляції зони обличчя досить легко. Головне знати, як правильно це зробити і дотримуватися всіх рекомендацій лікарів.

Generated by Feedzy