fbpx

Як підготуватися до вступу в американський ВУЗ: список університетів і вимог

Головна Сторінка » Як підготуватися до вступу в американський ВУЗ: список університетів і вимог

Америка славиться своєю системою освіти – просунутими навчальними закладами і підготовкою висококваліфікованих фахівців. Навчання в Штатах відкриває двері для успішної кар’єри, адже багато компаній готові потім приймати до себе працівників з американськими дипломами. Якщо ви в пошуках інформації, як отримати освіту в США, то спробуємо розібратися в цьому питанні разом з освітніми пропозиціями від Get Education, які ви можете знайти за посиланням.

Куди в США можна вступити на навчання іноземцю?

Великий економічний і культурний розвиток Сполучених Штатів Америки створив в країні сприятливі умови для навчання. Тут сформовано багато вузів, в яких навчаються не тільки американці, а багато іммігрантів та іноземних студентів. Частина з них залишається в Штатах і намагається побудувати свою кар’єру там, отримує ПМЖ, облаштовується. Деякі повертаються в свої країни, де їх охоче беруть на високі посади завдяки американському диплому.
Для абітурієнтів з Казахстану також відкрита можливість здобути освіту в США. Для цього є багато вузів, де приймають іноземних студентів:
Woodstock Academy;
The MacDuffie School;
Lincoln Academy;
The University of Utah;
University of Massachusetts Boston;
The University of Kansas.
Цей перелік набагато більший, і подивитися всі пропозиції можна на сайті Get Education. Університети, коледжі, школи, навчання на бакалавраті та магістратурі, загальні курси, бізнес-навчання, мовні програми з цим усім можна детальніше ознайомитися там, і підібрати навчальний заклад для вступу. Це і стане першим етапом підготовки.

Що потрібно для вступу і з чого почати підготовку?

Спочатку необхідно вибрати університет. У цьому допоможуть критерії:
наявність у ВУЗі бажаної вами спеціальності;
вартість навчання відповідає вашому бюджету;
вимоги для вступу зрозумілі і доступні для вас.
Зокрема слід знати середній бал атестата для проходження та інші параметри.
Далі переходити слід до загальної підготовки. Для вступу в США обов’язково знадобитися:
1. Здати мовний тест TOEFL або IELTS на володіння англійською мовою.
2. Пройти стандартизовані іспити на вступ за типом своєї спеціальності. Для бакалаврів це тести SAT/ACT, які складають випускники американських шкіл. Для магістрів з математики та менеджменту потрібен GMAT або GRE, а для юриспруденції LSAT. Хоча вимоги можуть змінюватися, потрібно стежити за актуальною інформацією.
3. Мотиваційний лист – statement of purpose. Тобто написати лист для комісії, чому варто вибрати вас і прийняти в їх ВУЗ. Він повинен бути креативним, показувати вас як особистість з досягненнями, ідеями і прагненнями.
4. Рекомендації від ваших викладачів або роботодавців. В університетах США практикують рекомендації-відповідь, коли установа надсилає електронною поштою питання щодо думки про абітурієнта.
5. Атестат або диплом, який повинен пройти легалізацію в Америці для підтвердження його дійсності.
Всі документи повинні бути з офіційним перекладом.
Якщо вас цікавить навчання за кордоном і більше деталей про вступ, то потрібну інформацію зможете знайти на GET Education. Компанія спеціалізується на освіті закордоном і професійно допомагає абітурієнтам з Казахстану з підготовкою та супроводом вступної кампанії.

Generated by Feedzy