fbpx

Зеленський зробив заяву щодо призначення Малюка та Клименка

Головна Сторінка » Зеленський зробив заяву щодо призначення Малюка та Клименка

Президент України Володимир Зеленський прокоментував призначення головою СБУ Василя Малюка та призначення Ігоря Клименка головою Міністерства внутрішніх справ.

Глава держави наголосив, що це люди із великим досвідом. Про це український лідер сказав під час традиційного звернення, передає Gazeta.ua.

“Верховна Рада України за моїм поданням затвердила нового очільника Служби безпеки України. Вважаю саме такий пройдений шлях призначення на посаду сигналом для всіх державних посадовців і працівників наших правоохоронних органів. Василь Малюк певний час був виконувачем обов’язків голови Служби. Він пройшов випробування війною. Він довів свою ефективність. Він був призначений”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти Зеленський

Також президент прокоментував призначення Ігоря Клименка головою Міністерства внутрішніх справ.

“Дякую народним депутатам України за позитивне голосування щодо кандидатури Ігоря Клименка на посаду міністра внутрішніх справ. Важливо, що система МВС, яка є елементом загальної системи оборони й безпеки, достатньо швидко отримала керівника, який пройшов разом з усіма шлях захисту нашої держави з перших хвилин повномасштабного вторгнення”, сказав президент.

За словами Зеленського, зараз в України є люди, які здобули досвід такої війни.

“Мають чіткі результати у своїй роботі на державу, що воює за свій народ і за свою незалежність. Таких людей має бути більше на посадах різного рівня в органах центральної та місцевої влади. Відповідні призначення погоджені Кабінетом Міністрів України. Дніпропетровську, Запорізьку та Херсонську обласні адміністрації очолять фахівці, які мають досвід реального захисту держави саме зараз”, підкреслив Зеленський.

Верховна Рада у вівторок, 7 лютого, проголосувала за призначення Ігоря Клименка міністром внутрішніх справ України.

За таке рішення віддали голоси 321 народний депутат. Кандидатуру Ігоря Клименка на посаду міністра уряд вніс до парламенту 6 лютого.

Також Верховна Рада лютого призначила головою Служби безпеки України Василя Малюка. Досі він був виконувачем обов’язків голови СБУ.

За його призначення проголосували 324 нардепи. На голосуванні був присутній президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, генеральний прокурор Андрій Костін.

Generated by Feedzy