Як позбутися бур’янів на дорожній плитці: дієвий перевірений спосіб

Головна Сторінка » Як позбутися бур’янів на дорожній плитці: дієвий перевірений спосіб

Небажана трава, яка пробивається між плитками доріжок, майданчиків або сходинок, може зіпсувати загальну картину і з часом пошкодити поверхні.

Підтримувати доглянутий і охайний вигляд території можна кіл кома способами.

Один з найдоступніших – постійне викопування бур’янів з використанням садового інвентарю. Однак цей метод вимагає серйозних зусиль і не гарантує повного видалення кореневої системи рослин, що може призвести до їхньої повторної появи.

Що робити, якщо трава проросла на дорожній плитці

Можна використовувати гарячу воду або розведений оцет. Однак слід дотримуватися обережності під час застосування цих засобів поблизу інших рослин, оскільки вони можуть завдати їм шкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три дієві способи, як позбутись кульбаби в дворі та на городі

Що робити, щоб трава не проростала взагалі

Одним із найдієвіших методів є нанесення спеціального затверджувача поверхні на ділянки між плитками. Цей матеріал утворює міцну плівку, яка перешкоджає проростанню бур’янів. Цей засіб можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Календула вважається лікарською рослиною не лише для людей. Календула чудовий помічник на городі. Вона має різноманітні властивості, за що її люблять дачники та городники. Календула може допомогти боротися з комахами-шкідниками. Наприклад, завдяки тому, що вона має липке стебло, до неї липне тля та інші комахи, які можуть нашкодити городині та садовим культурам.

Квітка може бути барометром для городників. Якщо календула після ночі не відкриває пелюсток до 8 години ранку – слід очікувати дощу або грози.