Як правильно зберігати зимовий верхній одяг, щоб не зіпсувався до наступних холодів

Головна Сторінка » Як правильно зберігати зимовий верхній одяг, щоб не зіпсувався до наступних холодів

Після завершення холодного сезону важливо правильно підготувати зимовий верхній одяг до зберігання. Інакше улюблене пальто чи пуховик можуть втратити форму, зіпсуватися від вологи або в них заведеться міль.

Щоб речі залишалися чистими, свіжими та готовими до наступної зими, Gazeta.ua розповість про кілька простих правил зберігання, особливо, коли немає багато місця.

Очистьте одяг перед зберіганням

Знайдіть час і виперіть пуховики та куртки згідно з інструкцією на ярличку або віддайте в хімчистку.

Шуби та пальта краще професійно почистити, особливо вироби з натуральної вовни чи хутра.

Добре висушіть речі

Навіть злегка волога тканина одягу може стати причиною появи плісняви або неприємного запаху. Сушіть речі в добре провітрюваному місці, подалі від прямих сонячних променів.

Оберіть правильне місце зберігання

Темне, сухе, прохолодне місце – ідеальний варіант. Уникайте вологих шаф.

Використовуйте чохли або вакуумні пакети

Тканинні чохли підходять для пальт і шуб – вони “дихають” і не створюють конденсату.

Вакуумні пакети – для пуховиків та легших курток, але не для натурального хутра.

Зберігайте в органайзерах

Зберігання зимового верхнього одягу в органайзерах – це не лише зручно, а й ефективно, якщо знати кілька важливих правил. Неправильне пакування може призвести до деформації речей, появи неприємного запаху чи навіть псування тканини.

Очистіть пуховики і повністю висушіть. Навіть трохи вологи – причина плісняви й запаху. Не складайте одяг дуже туго. Залиште простір для повітря. Уникайте пластикових мішків, які не пропускають повітря.

Покладіть в органайзери саше з лавандою чи спеціальні засоби від молі. Найкраще місце для зберігання – темне, прохолодне і сухе: антресоль, верхня полиця шафи або підліжкова ніша.

Очистите пуховики и полностью высушите. Даже немного влаги – причина плесени и запаха. Не складывайте одежду слишком туго. Оставьте пространство для воздуха. Избегайте пластиковых мешков, не пропускающих воздух.

Положите в органайзер саше с лавандой или специальные средства от моли. Лучшее место для хранения – темное, прохладное и сухое: антресоль, верхняя полка шкафа или подкроватная ниша.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Діана Гологовець (@diana_gologovets)

Поставте засоби від молі

Покладіть до шафи лаванду або спеціальні антимольні саше. Вони не лише захищають, а й приємно пахнуть.

Є речі та місця, які обов’язково треба прибрати та почистити після зими. Шерстяні светри та верхній зимовий одяг необхідно добре випрати або віддати в хімчистку. Якщо залишити його з плямами або часточками поту, це може призвести до появи неприємного запаху чи навіть шкідників.

Не забудьте також випрати шапки, шарфи та рукавиці, які часто накопичують бруд, але рідко потрапляють до прання.