fbpx

Як привити дитині важливі навички: допоможуть спеціальні розмальовки

Головна Сторінка » Як привити дитині важливі навички: допоможуть спеціальні розмальовки

Як привити дитині важливі й корисні навички? Навіть попри війну в країні це питання є завжди актуальним.

Саме для цього українські рятувальники ДСНС спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine зібрали багато розмальовок, які не тільки розважать й заспокоять малечу, наприклад, під час повітряної тривоги в укритті, але й допоможуть привити важливі та корисні навички.

Мінна безпека

Розмальовки від Інфорсів допоможуть завчити правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Здорове харчування

Набір розмальовок допоможе дітям вивчити основні правила здорового харчування та корисних щоденних звичок, як от режим сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знизити стрес в дитини допоможуть чотири вправи ЮНІСЕФ

Гігієна

Книжка-розмальовка “Щоб бути здоровим” з рятівниками чистоти допоможе дітям вивчити правила гігієни, догляду за собою та своїми речами.

Креативність

Твоя книга креативності невеличка брошура, яка допоможе дитині краще зрозуміти себе та свої емоції.

До речі, у Spilnoteka зібрано сотні корисних матеріалів з тем безпеки, гігієни, харчування, освіти, психологічного та фізичного здоровʼя дітей віком від 3 до 18 років та їх батьків.

Завантажуйте безкоштовно та використовуйте для навчання і розваг. Посилання до вище перерахованих розмальовок вище.

Українські рятувальники випустили спеціальні дитячі комікси, котрі допоможуть батькам пояснити про небезпеку вибухових предметів дітям та підліткам.

У коміксах розповідається про Суперкоманду Землі, яка веде боротьбу з мінами. Герої пояснюють дітям, як правильно поводити себе з вибухонебезпечними предметами.

У коміксі Суперкоманда розповідає дітям як бореться з вибухонебезпечними предметами. Окрім цього він має ряд інтерактивних завдань, які допоможуть дітям запам’ятати правила поводження з вибухівкою.

Generated by Feedzy