Як розмістити речі у шафі, коли мало місця: топ-10 корисних прийомів

Головна Сторінка » Як розмістити речі у шафі, коли мало місця: топ-10 корисних прийомів

Містка модна гардеробна з сучасними системами зберігання та вільно розвішаним одягом для більшості нездійсненна мрія. А ось невелика шафа, під зав’язку набита речами, сумна реальність.

Але навіть якщо вашому гардеробу доводиться тулитися в маленькій шафі, не варто розчаровуватись. Швидше навпаки: чим менше шафа, тим краще можна продумати кожен сантиметр простору і максимально використовувати прийоми, що допомагають його економити. Тим більше, що таких прийомів є чимало, і про деякі з них Gazeta.ua розповість детальніше.

Складайте речі вздовж стінки

А для компактного зберігання аксесуарів можна використовувати поверхню дверей або задньої стінки шафи. Наприклад, закріпити на них гачки для сумок, краваток або вішалку для прикрас.

Розширюйте межі

Навіть у самій переповненій шафі часто залишається вільне місце під вішалкою, де можна зберігати практично все що завгодно: сумки, джинси або кошик із шарфами та аксесуарами.

Складайте речі по вертикалі

Зберігайте одяг розумно: наприклад, речі, які необов’язково вішати на вішалку, згортайте в трубочки і кладіть у ящики вертикально. Ви будете здивовані, але місця у шафі стане набагато більше.

Тримайте речі у валізі

Комплекти літнього одягу та взуття можна зберігати у дорожніх валізах під ліжком або диваном. Це ще й дуже зручно, адже вам більше не доведеться збирати речі у відпустку на море.

Постільну білизну складайте у наволочки

Така порада допоможе і місце зекономити, і полегшити пошук кожного комплекту. Варто складати кожен комплект постільної білизни у відповідну наволочку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не варто залишати мокрий одяг у пральній машині надовго: пояснюємо

Використовуйте органайзери для білизни

Який би порядок ви не намагалися створити в шухлядах з білизною і шкарпетками, там все одно скоро пануватиме безлад. Зберігати дрібні речі в повному порядку дуже важко, тому для цього краще використовувати спеціальні органайзери, які розміщати всередині шухляди.

Вони поділені на низку секцій, у кожну з яких можна буде окремо покласти кожну пару шкарпеток або білизну.

Зробіть багатофункціональну вішалку

На вішалках зручно зберігати не лише одяг, а й ремені, шарфи та навіть сумки. Декілька додаткових гачків і улюблені аксесуари будуть завжди під оком і більше не загубляться.

Вакуумні пакети

Такі пакети дозволяють стиснути одяг і зменшити його в об’ємі за рахунок вакуумного зберігання. У цих пакетах можна зберігати ті речі, які лежатимуть без діла до наступного сезону. Наприклад, можна покласти у них весь зимовий одяг, якщо почалася тепла пора, і навпаки.

Пластиковий ланцюжок

Звичайний пластиковий ланцюжок абсолютний must-have для всіх шопоголіків. З його допомогою можна легко збільшити простір шафи, повісивши речі під вертикальним кутом.

Прищіпки для білизни

А за допомогою прищіпок для білизни ви легко збільшите функціональність вішалок і звільните місце в шафі для нових предметів одягу. Просто защепіть штани і прикріпіть їх до нижньої частини вішалки.

Яскраві кольорові речі мають привабливий вигляд і подібні до нових, навіть якщо ви носите їх давно.

На жаль, іноді після прання речі линяють і втрачають первісний вигляд. Gazeta.ua дасть кілька дієвих порад, які дозволять зберегти колір речей під час прання.