Як впливає вибір паливного фільтру на роботу двигуна

Головна Сторінка » Як впливає вибір паливного фільтру на роботу двигуна

Паливний фільтр – це не просто ще одна деталь, він є сердцем двигуна. Його завдання – очищати паливо від забруднень, які пошкоджують компоненти паливної системи. Вибір якісного фільтру, знижує ризик забруднення паливної системи і зменшує витрати палива.

Які ознаки якісного паливного фільтру

Якісний паливний фільтр має 3 основні характеристики:

1. Високий ступінь фільтрації

Паливний фільтр повинен ефективно видаляти домішки з палива. Хороший фільтр утримує навіть найменші частинки. Фільтр, що видаляє частинки розміром до 5 мікрон, вважається якісним. Фільтри, що пропускають частинки до 20 мікрон, є неякісними.

2. Довговічність та зносостійкість

Якісний фільтр повинен служити довго. Наприклад, паперові фільтри можуть мати термін служби до 15 тисяч км, фільтри з металевою сіткою до 30 тисяч км.

3. Відповідність специфікаціям виробника

Ознайомтеся з вимогам виробника автомобіля. Це означає, що фільтр повинен легко встановлюватись, бути точної форми та розміру.

Що може трапитись, якщо невчасно замінити паливний фільтр

Невчасна заміна паливного фільтру може мати серйозні наслідки для роботи автомобіля.

● Забруднення паливної системи. Забруднений фільтр не може ефективно очищати паливо. У результаті паливо, що подається до двигуна, забруднює паливні форсунки і паливний насос.

● Зниження продуктивності. Забруднений фільтр обмежує потік палива до двигуна. Це знижує його продуктивність. Двигун може працювати з перебоями або взагалі не запуститись.

● Підвищений знос компонентів. Забруднене паливо прискорює знос компонентів двигуна. Домішки можуть пошкодити стінки циліндрів, поршні та клапани.

Що буде, якщо поставити неякісний паливний фільтр

Використання якісного паливного фільтру й вчасна його заміна, вбереже вас від багатьох проблем. Неякісний – навпаки, вб’є навіть новий двигун.

Тому віддавайте перевагу перевіреним брендам: Mann, Knecht, Mahle, Purflux, Hengst. Інвестуйте в якісний фільтр, щоб захистити свій двигун і заощадити гроші, на дорогому ремонті.