“Азов” стає ще небезпечнішим для окупантів: бійці відреагували на дозвіл отримувати зброю від США

Головна Сторінка » “Азов” стає ще небезпечнішим для окупантів: бійці відреагували на дозвіл отримувати зброю від США

Співробітники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні підтвердили, що 12-та бригада спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США.

Тепер бійці мають право на отримання допомоги від США у сфері безпеки. Про це бригада “Азов” повідомила у Telegram.

Зазначають, що це стало результатом тривалої та кропіткої роботи, яку військовослужбовці “Азову” систематично вели в площині боротьби з успішними результатами діяльності російської пропаганди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командир “Азова” Денис Прокопенко назвав єдиний варіант перемоги

“Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, Посольству України у Сполучених Штатах Америки та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони. Брехня про “Азов”, котру кремлівський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару”, – йдеться у повідомленні.

Бійці зазначають, що отримання західної зброї та підготовки від США не тільки підвищать боєздатність “Азову”, але, що найголовніше, сприятимуть збереженню життів та здоров’я особового складу бригади.

“Це нова сторінка в історії нашого підрозділу. “Азов” стає ще потужнішим, ще професійнішим та ще небезпечнішим для окупантів”, – наголосили бійці.

Адміністрація президента США Джо Байдена зняла заборону на постачання зброї бригаді “Азов”.

Представник Держдепартаменту відмовився повідомити, коли заборона була знята і чи вже надійшла американська зброя до бригади.