Як виготовити різдвяний вінок із шишок: найпростіший декор на свята

Головна Сторінка » Як виготовити різдвяний вінок із шишок: найпростіший декор на свята

З початком зими українці починають прикрашати свої оселі різдвяно-новорічним декором.

Деякий можна створити своїми руками і при цьому не потративши багато грошей, пише tsn.

Святковий різдвяний вінок легко виготовити власноруч.

Що треба:

Шишки

Біла акрилова фарба

Чиста суха губка

Пензлик

Клейовий пістолет

Заряди для клейового пістолета

Картон (краще щільний)

Олівець або ручка

Мотузка

Як виготовити

Насамперед для вінка з шишок вам знадобляться шишки. Зібрати їх можна у лісі це приємне заняття на свіжому повітрі. Ліпше збирати багато шишок різного розміру. Після приходу додому ваші знахідки потрібно трохи просушити, тому можете розкласти їх на газету і покласти на батарею.

Коли шишки підсохли, їх треба пофарбувати білою фарбою. Це надасть готовому виробові милий вигляд, начебто вінок трохи присипало снігом. Фарбувати шишки дуже просто: візьміть суху губку, трохи занурте у фарбу і розподіліть її легкими рухами по шишці. Пофарбуйте так усі шишки. Там, де губка не дістає, можна підфарбувати пензликом. Перекладіть шишки на газету, щоб акрил підсох.

Поки шишки сохнуть, необхідно зробити основу для вінка. Для цього намалюйте на картоні коло, а в ньому ще одне. Виріжте заготівлю.

Щоб вінок мав гарний вигляд і спереду, і ззаду, також щоб шишки до нього легко клеїлися, потрібно щільно обмотати заготовку з картону мотузкою. Не забудьте про петельку, на якій висітиме вінок, приклейте її за допомогою клейового пістолета.

Тепер, коли всі заготовки є, починаємо клеїти шишки. Клеїмо на бік, куди ви приклеїли петельку, тоді задня частина виробу буде акуратною, а клей та інші нерівності приховає аплікація. Вичавіть на шишку трохи клею і прикладіть до картонної заготовки, кілька секунд притримайте, щоб вона приклеїлася, і переходьте до наступної.

Намагайтеся клеїти шишки максимально близько одну до одної, щоб не було прогалин. Також спочатку клейте великі шишки, а дрібними можна буде коригувати вінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нехай падає сніг, а не ракети: найкращі вітальні листівки з першим днем зими

Коли всі шишки приклеїли, можна залишити вінок, як є, а можна ще трохи його прикрасити і зробити ароматним та оригінальним. Для цього ідеально підійдуть спеції, які є у кожного на кухні: палички кориці, гвоздика, ароматний горошок, зірочки анісу. Також можна прикрасити вінок сушеними лавровими листами та цитрусовими. Клейте їх у зони, де у вас залишилися прогалини між шишками.

Робити з маленькими дітьми такий вінок не рекомендуємо, оскільки клей дуже гарячий. Але якщо ваш малюк дуже хоче допомогти, можете довірити йому фарбувати шишки.

У зимовий період хочеться прикрасити свій дім, щоб хоч трохи було відчуття свята. Таку атмосферу можна створити власноруч і без великих затрат.

Оригінальну прикрасити кімнату можна гірляндою з апельсину.