fbpx

Як використати старі діряві шкарпетки: цікаві ідеї

Головна Сторінка » Як використати старі діряві шкарпетки: цікаві ідеї

Навіть старі й діряві шкарпетки не варто викидати. Якщо творчо підійти до справи, їх ще можна використати з користю.

Існує принаймні кілька способів використання старих шкарпеток. Найцікавіші зібрала Gazeta.ua.

Старі шкарпетки можуть допомогти прибирати будинок. Наприклад, можна їх одягнути на руки й мити підлогу чи інші поверхні. Або ж протирати пил. Це ‒ гарна альтернатива рукавичкам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко нагострити іржаві ножиці: незвичний спосіб

Зі шкарпеток також можна виготовити веселі іграшки для дітей. Наприклад, насипати в шкарпетку рис або пісок й зашити, щоб вийшов м’ячик. А якщо заповнити носок синтепоном, а з ниток зробити волосся, вийде непогана лялька.

Зі старих шкарпеток можна навіть виготовити декоративні подушки. Потрібно заповнити їх синтепоном чи іншим м’яким матеріалом і зашити отвори.

Якщо старі шкарпетки з теплих матеріалів, наприклад, з вовни, із них можна створити чудові теплі речі. Можна зшити шапку або рукавиці. Їх також можна використати як підкладку для взуття на зиму. Ноги будуть добре захищені від холоду.

Матраци потрібно чистити регулярно. Так само, як змінювати постіль. Але робити це непросто. Є низка методів, які допомагають робити матраци чистими і свіжими.

Господарським милом не лише перуть речі та виводять різноманітні плями. З його допомогою вирішують й безліч інших проблем. Милом чистять меблі, килими й навіть підлогу. А ще господарське мило добре справляється з брудом та нагаром на посуді.

Generated by Feedzy