Як зігрітися без опалення: корисні поради

Головна Сторінка » Як зігрітися без опалення: корисні поради

Коли взимку у будь-яку мить може зникнути світло та ймовірні проблеми з опаленням, важливо зберегти в будинку тепло.

Варто дотримуватись кількох порад, що допоможуть заощадити на опаленні та якнайдовше зберегти в помешканні тепло, пише Gazeta.ua.

Зокрема, зберегти тепло в домі допоможуть штори. Але вони мають бути зі щільного матеріалу. Це захистить від протягів та холоду, які можуть йти з вікна. А ще оселя краще зігріватиметься, коли на підлозі в кімнаті багато килимів.

Можна також застосувати фольгу біля батарей. Її розміщують між батареєю і стіною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити, щоб маленька кімната здавалась більшою: прості способи

Окрім того, додати тепла може ванна кімната. Після того, як вийдете із гарячого душу чи ванної, залиште відчиненими двері, щоб тепло йшло в інші кімнати. Зрештою, якщо дуже холодно вночі, можна використати метод із пляшкою гарячої води.

Окрім того, кімнату можна зробити візуально теплішою. Наприклад, додасть відчуття тепла багато текстилю. Чим більше шарів білизни, ковдр на ліжку, тим тепліше буде здаватись у кімнаті.

Зробити помешкання візуально теплішим може також колір шпалер. Найкраще для цього підійдуть шпалери світлих та бежевих тонів. Можна також вкрутити лампочки теплих відтінків, вони будуть зігрівати візуально.

Мало хто не хоче заощадити на рахунках за електроенергію. Особливо, у час, коли вона постійно дорожчає. Виявляється, знизити витрати можна цілком законними, простими та ефективними способами. Є принаймні шість методів зробити ваш будинок енергоефективнішим.

Українці вже мають досвід минулої зими, коли через російські ракетні обстріли доводилось жити в умовах постійних відключень світла. Цьогоріч ситуація з великою ймовірністю може повторитися. Тому все необхідне слід придбати завчасно. Про те, які альтернативні джерела освітлення допоможуть пережити зиму, повідомляє Gazeta.ua.