Як знайти хорошого лікаря

Головна Сторінка » Як знайти хорошого лікаря

Українці не перестають дбати про своє здоров’я, а отже попит на якісні медичні послуги продовжує рости. Саме тому приватні клініки стають дуже популярними серед населення, адже в сьогоднішніх умовах державні медичні не завжди можуть впоратися з навантаженням. Як знайти приватну клініку? Варто звертати увагу на рівень професіоналізму медичних фахівців, наявність сучасного обладнання, рейтинги клієнтів. Один із прикладів національна мережа медичних центрів Оксфорд Медікал відгуки на роботу яких уже понад 18 років залишають задоволені пацієнти. Як обрати грамотного лікаря, дізнаймося в статті.

Критерії вибору лікаря

Сьогодні головним дороговказом у виборі чогось вважаються відгуки користувачів в інтернеті. У виборі кваліфікованого лікаря ситуація схожа. Бажано знайти відгуки пацієнтів на прийом, призначення лікування та його результат щодо конкретного фахівця. Коли ви зупинитесь на кількох персоналіях, не полінуйтеся та пошукайте інформацію про них на сайті клініки. Ось основні моменти, які потрібно знайти:

● медичні ступені;

● наявність пройдених курсів та стажувань за кордоном;

● відвідування міжнародних форумів із вивченням сучасних стандартів лікування;

● публікації наукових статей;

● виступи на форумах та конференціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені знайшли спосіб зробити ракові клітини вразливими для медикаментозного лікування

Звісно, лікар не може відповідати всім вищезгаданим пунктам, проте їхня наявність буде додатковим плюсом до отриманих рекомендацій. На багатьох тематичних сайтах є система оцінок за п’ятибальною шкалою. У цьому випадку віддавайте перевагу фахівцям з оцінками в 4,5 бали та вище.

Чому варто звернутися до Oxford Medical

Мережа медичних центрів “Оксфорд Медікал” пропонує комплексну медичну допомогу з кількох напрямів:

● доросла та дитяча поліклініка;

● стоматологія;

● хірургічне відділення зі стаціонаром;

● невідкладна допомога;

● естетична медицина;

● репродуктологія;

● пластична хірургія.

Кожне відділення мережі має необхідну технічну базу, а також кваліфікований та дбайливий персонал, завдяки якому кожний пацієнт отримує індивідуальну увагу та підхід. Також на сайті центру ви знайдете вичерпну інформацію про кожного з понад 1000 лікарів, які працюють у клініках по всій Україні. Пам’ятайте, що здоров’я це наша головна цінність. Звертайтеся лише до перевірених лікарів.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КЛІНІКА ОКСФОРД МЕДІКАЛ”. Ліцензія МОЗ України на медичну практику серія АЕ №196689 від 24 січня 2013 року, рішення №4.