Якби Україна отримала необхідні боєприпаси, Авдіївку б не захопили – Кулеба

Головна Сторінка » Якби Україна отримала необхідні боєприпаси, Авдіївку б не захопили – Кулеба

Українським військам довелось відступити з Авдіївки через дефіцит озброєння.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав про це в інтерв’ю CNN.

“Місто Авдіївка не було б втрачене, якби Україна отримала всі артилерійські боєприпаси, необхідні для його захисту”, – пояснив він.

Ухвалення закону про надання допомоги Україні є важливим. Але щоб відправити боєприпаси на фронт потрібен час.

“І поки це рішення ще не ухвалене, плюс врахуйте логістику, весь цей час наші солдати будуть жертвувати своїми життями на передовій, тримаючи оборону проти сил Росії, що переважають”, – сказав наголосив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Авдіївкою знищили елітні російські війська – ЦНС

Кулеба додав, що єдиною причиною, з якої українці вимушені жертвувати своїми життями полягає у тому, що “хтось досі обговорює рішення”.

“Я поважаю внутрішню політику США і не буду в неї втручатися, але я просто хочу, щоб усі пам’ятали, що кожен день дебатів в одному місці означає ще одну смерть в іншому місці”, – підсумував він.

17 лютого головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський прийняв рішення про виведення підрозділів з Авдіївки й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” бригадний генерал Олександр Тарнавський повідомив, що відповідно до отриманого розпорядження, військові ЗСУ вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції.