Які фрукти їсти, щоб швидко схуднути

Головна Сторінка » Які фрукти їсти, щоб швидко схуднути

Фрукти – не лише смачна, а й корисна їжа. З приходом тепла, у нашому раціоні їх стає все більше.

Фрукти допомагають схуднути та навіть вилікувати деякі захворювання, пише oboz.ua. Пропонуємо переглянути, які фрукти вживати у раціон, щоб знизити вагу та очистити організм.

Яблука

У яблуках містить багато вітамінів та клітковини, які покращують травлення та можуть вгамувати голод. Найкращий час для вживання яблук – ранок чи день. У цей час вони забезпечують нормальну роботу кишківника та допомагають вивести з організму шкідливі речовини.

Авокадо

Він знижує апетит, покращує рівень холестерину і зменшує ризик розвитку метаболічного синдрому. Найкраще додавати авокадо до салатів або робити з ним тости.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переїдання: що відбувається в організмі і як допомогти травленню

Банан

У банані міститься багато калію, магнію, марганцю, клітковини та вітамінів A, B6, C. Фрукт часто слугує як перекус, оскільки здатний забезпечити організм необхідними калоріями.

Кавун

Завдяки кавуну можна легко схуднути, тому що він не накопичує зайві кілограми. Також він багатий на поживні речовини. Важливо, що сезон кавунів починається з середини серпня.

Жінкам, яким за 40, лікарі рекомендують на сніданок з’їдати два основні продукти, які вважаються “еліксиром молодості”. Йдеться про курячі яйця зі шпинатом. Обидва продукти вкрай корисні для здоров’я жінок саме у цьому віці. Такий сніданок підтримуватиме здоров’я жіночої статевої системи, захищатиме від передчасного старіння і забезпечуватиме організм енергією на тривалий проміжок часу.